Oferowane przez EURO-CLIMA Sp. z o.o. systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne wykonywane są zgodnie z wymogami najnowocześniejszych technologii oraz posiadają certyfikaty ISO 9001. Proponowane przez firmę rozwiązania spełniają wszelkie oczekiwania oraz zaspokajają potrzeby użytkowników w zakresie ekologii, bezpieczeństwa, oszczędności energii, cichej pracy, komfortu użytkowania i gwarancji.

EURO-CLIMA Sp. z o.o. - najwyższa jakość klimatyzacji i wentylacji
EURO-CLIMA Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 2000 roku. Spółka początkowo związana była z obsługą techniczną oraz wykonywaniem instalacji systemów klimatyzacji firmy Sanyo oraz McQuay w Polsce. W roku 2010 EURO-CLIMA nawiązała współpracę z KLIMA-THERM S.A., stając się Partnerem Grupy KLIMA-THERM.

Oferta EURO-CLIMA jest kompleksowa i obejmuje usługi od doboru i projektowania systemów klimatyzacji oraz wentylacji, poprzez dostawę wraz z instalacją urządzeń i systemów, po kompleksowe usługi serwisowe i obsługę pogwarancyjną.

W ofercie handlowej Spółki znajdują się marki klasy światowej takie jak FUJITSU (klimatyzatory typu Split, Multi-Split, Big Multi, VRF), McQuay (klimatyzatory typu Split, systemy Multi Digital Scroll MDS), CLINT (systemy wody lodowej, urządzenia chłodnicze), MONTAIR (systemy klimatyzacji precyzyjnej), AERIAL (systemy osuszania), NOVAIR (systemy wentylacji).

Misją firmy jest innowacyjny rozwój w obszarze świadczenia profesjonalnych usług o najwyższych standardach jakości w zakresie wykonywania instalacji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych oraz zaspokajanie potrzeby wiedzy poprzez gromadzenie doświadczeń w celu spełnienia oczekiwań Klientów w zakresie ekologii oraz oszczędności energii .

EURO-CLIMA Sp. z o.o.
EURO-CLIMA Sp. z o.o.
ul. Ostrobramska 101, 04-041 Warszawa
tel. 22 4656585, fax 22 4656586
mail: wbialas@euro-clima.pl
www.euro-clima.pl

Źródło: ''