Producent kotłów grzewczych na paliwa stałe dostarczy darmowe paliwo w ramach nagrody głównej w konkursie PEREKO „Słowa dają ciepło”.

Envo rozda 5 ton paliwa do kotłów PEREKO
Akcja promocyjna wspierająca sprzedaż kotłów marki PEREKO prowadzona była we wszystkich punktach dystrybucyjnych żółtych kotłów przez dwa miesiące w okresie, kiedy notowane jest najmniejsze zainteresowanie zakupowe w całej branży urządzeń grzewczych. W konkursie pod hasłem „Słowa dają ciepło” przy zakupie dowolnego produktu z oferty PEREKO można było otrzymać atrakcyjny gadżet w postaci latarki, koszulki firmowej lub rękawic ochronnych.

Dodatkowo odpowiadając na pytanie konkursowe można było zdobyć tonę darmowego paliwa do nowo zakupionego kotła. Spośród nadesłanych propozycji wybrano i nagrodzono 5 osób, których odpowiedzi oceniono jako najbardziej pomysłowe. Lista zwycięzców została udostępniona na firmowej stronie internetowej www.pereko.pl.

Kampania promocyjna kotłów PEREKO z pewnością nie jest ostatnim tego typu przedsięwzięciem firmy. Mamy wiele pomysłów, które w najbliższym czasie planujemy zrealizować, zwłaszcza z uwagi na zbliżający się okres najintensywniejszego w skali roku zainteresowania nowymi rozwiązaniami na rynku urządzeń i instalacji grzewczych”, komentuje prezes zarządu Envo, Piotr Chaja.

plakat

Źródło: ''