Data rozpoczęcia
2013-03-06
Data zakończenia
2013-03-08
Miejsce
Arad, Rumunia

Spotkanie trzech państw na wyjątkowym wydarzeniu
ENREG ENERGIA REGENERABILA® są jedynymi targami w Rumunii i w regionie, łączącymi interesy krajów Rumunii, Węgier i Serbii. Są to największe międzynarodowe targi i kongres na temat energii odnawialnych, efektywności energetycznej w budynkach oraz renowacji. Targi odbywają się co roku w euroregionie Danube-Cris-Maros-Tisa i zachodniej części Rumunii, od roku 2009 w Expo Arad International.

ENREG ENERGIA REGENERABILA® są międzynarodowe
W roku 2012 na targach ENREG ENERGIA REGENERABILA® obecnych było ponad 90 wystawców z 12 krajów. Strategia marketingowa ENREG ENERGIA REGENERABILA® 2013 skupia się na międzynarodowym charakterze, ukierunkowana jest na to, by zwrócić uwagę ekspertów z Rumunii i rynków międzynarodowych na targi i pozyskać ich do prezentowanych idei.

ENREG ENERGIA REGENERABILA® jest miejscem spotkania
ENREG ENERGIA REGENERABILA® łączy partnerów projektu z podmiotami decyzyjnymi. Targi są uznawane za najważniejszą platformę dla ekspertów i świadczeniodawców, którzy wymieniają know-how i realizują swoje interesy w dziecinie energii odnawialnych w tej części Rumunii.

Drugie co do wielkości wydarzenie w branży energii odnawialnych w Rumunii
Po RENEXPO® SOUTH-EAST EUROPE, największych targach energii odnawialnych w Rumunii, odbywających się co roku w listopadzie w Palace Hall Bucharest, ENREG ENERGIA REGENERABILA® stanowią drugie co do wielkości rumuńskie targi energii odnawialnych.

Adres wydarzenia:
Expo Arad International
Calea Aurel Vlaicu 300
310375 Arad
Romania

Bliższych informacji uzyskać można na stronie: www.enreg-expo.com