Firma FRIGO oferuje wielozadaniowy chiller woda/woda (150 kW - 600 kW) do systemów czterorurowych ze sprężarką śrubową i wymiennikiem płaszczowo-rurowym.


EnergyPower to innowacyjna gama wodnych chillerów woda/woda do wielofunkcyjnych systemów czterorurowych ze sprężarką śrubową i wymiennikiem płaszczowo-rurowym. Wydajność chłodnicza agregatów wynosi od 150 do 600 kW.
EnergyPower jest niezwykle funkcjonalną i niezawodną jednostką specjalnie zaprojektowaną w celu zapewnienia w jednym urządzeniu wszystkich potrzeb klimatyzacji, grzania i ciepłej wody użytkowej.
Urządzenie przeznaczone jest zwłaszcza do zastosowań w centrach handlowych, budynków biurowych, hoteli i ośrodków wellness SPA.

EnergyPower
Za pomocą specjalnej, nowoczesnej technologii, EnergyPower inteligentnie i elastycznie zarządza różnymi funkcjami w oparciu o aktualny stan układu. W ten sposób osiąga doskonałe poziomy efektywności obejmując różne rodzaje i typy instalacji.
Chiller przed sprzedażą jest testowany i po dotarciu do Klienta przystosowany do natychmiastowego podłączenia.
EnergyPower wyróżnia się niezawodnością użytych podzespołów dla dużej efektywności energetycznej oraz wysokim komfortem pracy.
Więcej informacji na stronie dystrybutora - firmy FRIGO: www.frigo.pl
>>dane techniczne EnergyPower