Data rozpoczęcia
2009-11-26
Data zakończenia
2009-11-26

termin: 26.11.2009 miejsce: Warszawa


Warszawa, 16/02/2009 - Trane, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych systemów i usług w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji, rozpoczyna kolejną serię prelekcji, poświęconych zagadnieniom HVAC. Będą się one odbywać w Centrum Inwestycji Hotelowych (CIH), mieszczącym się przy ulicy Kolejowej 9/11 w Warszawie.
Na pierwsze spotkanie Trane i CIH zapraszają już 26 lutego 2009 o godzinie 11.00. Energooszczędny system w nowoczesnym Budynku to temat spotkania, które zostanie poświęcone optymalizacji systemu HVAC, pozwalającej na uzyskanie maksymalnych oszczędności energii. Kolejne spotkania odbędą się 28 maja, 3 września oraz 26 listopada i będą poświęcone zagadnieniom retrofitu, nowej generacji fancoili z serii UniTrane FCD oraz doborowi odpowiednich urządzeń HVAC i systemów kontroli w zależności od wielkości i przeznaczenia budynku.

"Pragniemy podzielić się nasza wiedzą i doświadczeniem z inżynierami obiektów, ich właścicielami i zarządcami, jak również inwestorami, pragnącymi stworzyć budynek energooszczędny, wydajny a jednocześnie zapewniający komfort dla przebywających w nim gości i pracowników"
- mówi Paweł Markiton, dyrektor generalny Trane na Polskę, Białoruś i Kraje Bałtyckie. "Działania prowadzące do osiągnięcia najwyższej wydajności oraz zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych nabierają szczególnego znaczenia w dobie kryzysu ekonomicznego, z jakim przychodzi się nam zmierzyć".
Trane rozpoczął współpracę z Centrum Inwestycji Hotelowych w roku 2008. Do tej pory zorganizowane zostały cztery seminaria, mające na celu zaprezentowanie najnowszych produktów, technologii i trendów w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji. "Jesteśmy niezmiernie zadowoleni ze współpracy z Trane Polska" - mówi Rosalinda Mach, prezes Centrum Inwestycji Hotelowych. "Spotkania tego typu dają naszym klientom unikalna możliwość zaczerpnięcia z wiedzy i doświadczeń firmy, mającej ponad stuletnie doświadczenie na rynku HVAC".
Z powodu ograniczonej ilości miejsc, osoby pragnące uczestniczyć w seminarium, proszone są wysłanie zgłoszenia na adres rejestracja@east-side-consulting.pl w terminie nie późniejszym niż do 23.02.2009 r. Szkolenie jest bezpłatne.Trane
, działający w ramach grupy kapitałowej Ingersoll Rand, jest globalnym dostawcą systemów komfortu oraz kompleksowych rozwiązań klimatyzacyjnych dla budynków. Firma produkuje, instaluje oraz dostarcza serwis i części zamienne do energetycznie wydajnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, systemy sterowania budynkami oraz rozwiązania, wychodzące naprzeciw specyficznym potrzebom klientów handlowych, instytucjonalnych oraz przemysłowych. Trane posiada obecnie 35 własnych zakładów montażowych w 10 krajach i zatrudnia ponad 29.000 osób na terenie całego świata. W Warszawie mieści się dyrekcja firmy, obejmująca swoim zasięgiem Polskę, Ukrainę, Białoruś oraz Kraje Bałtyckie. Więcej informacji na temat Trane można znaleźć na stronach internetowych www.trane.com oraz www.ingersollrand.comCentrum Inwestycji Hotelowych
oferuje kompleksową realizację inwestycji, dotyczącą tak nowych obiektów hotelowych jak i modernizację już istniejących. Firma specjalizuje się w kompletacji wyposażenia do wszelkich obiektów użyteczności publicznej. W CIH można także zapoznać się z ofertą Trane skierowaną głównie do obiektów hotelowych i wypoczynkowych.