Energie odnawialne będą na tegorocznych majowych targach SHK MOSKAU tematem specjalnym.
Energie odnawialne będą prezentowane w segmencie techniki budowlanej i energetycznej na targach SHK MOSKAU 2008 w dniach od 12 do 15 maja. SHK w Moskwie to najważniejsze wydarzenie branżowe w Rosji prezentujące najnowsze technologie z zakresu techniki sanitarnej, ogrzewania, klimatyzacji, automatyzacji w budownictwie. W tym roku liczni producenci zaprezentują nowoczesne systemy i energooszczędne urządzenia w kombinacji z energiami odnawialnymi.
Rosja jest rynkiem tuż przed rewolucją efektywności i energooszczędności w sektorze budowlanym, obejmującym m.in. technologie spalania oleju i gazu, pompy cieplne, nowoczesne paleniska do biomasy i solarotechnikę. Energie odnawialne i energooszczędność na targach SHK to tematy modne przy wciąż zwyżkujących cenach energii w Federacji Rosyjskiej.
W poprzedniej edycji targów SHK 2007 odwiedziło je prawie 12.000 gości z Rosji i krajów sąsiednich, a powierzchnia wystawiennicza ok. 20.000 m² była w całości wynajęta.
Poszczególne obszary branży prezentowane były w przejrzystej strukturze, tak, aby umożliwić odwiedzającym optymalne zwiedzanie targów. We wspólnej hali zaprezentowano technologie ogrzewania, budowlane, energetyczne i wodne, natomiast w osobnych halach urządzenia i systemy klimatyzacyjne, wentylacji i chłodzenia. Osobno prezentowane były oferty producentów rur i instalacji, jak również technologie sanitarne i grzewcze.
Ponieważ targi SHK MOSKAU 2008 w Rosji są jedyną imprezą wyraźnie poświęconą zagadnieniu energii odnawialnych, należy spodziewać się w nadchodzących latach dalszej ich rozbudowy. Dalece prawdopodobne jest, że oszczędne energetycznie rozwiązania i energie odnawialne, jako stosunkowo świeże zagadnienie w Rosji, przyciągnie, jak w roku 2007, rzesze zainteresowanych.
SHK w skrócie
SHK MOSCOW 2008 - International Trade Fair for Sanitation, Heating, Air-conditioning, Swimming-Pools, Pools & Bath Technology, Sauna
Moskwa, 12–15 maja 2008
Najważniejsze targi przemysłowe i technologiczne w Rosji.
Tematyka:
• ogrzewnictwo
• klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo
• automatyzacja budownictwa
• systemy sanitarne
W centrum uwagi: energie odnawialne

W roku 2008 jedyne targi w Moskwie,
które prezentują wszystkie obszary
technologii budowlanych i energetycznych
w jednym miejscu i w jednym czasie!

Strona internetowa targów SHK MOSCOW: www.shk-online.com
Przedstawicielstwo targów SHK w Polsce: A.S. Messe Consulting Sp. z o.o. www.as-messe.pl