Data rozpoczęcia
2010-03-12
Data zakończenia
2010-03-14
Miejsce
Szczecin

ENERGIA - XIV Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej
ENERGIA - XIV Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej

Już w marcu zapraszamy na 14. Targi Energii Konwencjonalnej i Odnawialnej ENERGIA organizowane równolegle z 19. Międzynarodowymi Targami Budowlanymi BUD-GRYF, tworząc największa branżową imprezę targową w regionie i jedną z większych w Polsce.

Wystawcy tegorocznych targów ENERGIA to firmy z całej Polski, a także z Niemiec, Danii, Szwecji. Wśród nich będą firmy stawiające elektrownie wiatrowe „pod klucz” oraz mniejsze, przydomowe elektrownie wiatrowe, słoneczne, pompy ciepła czy biogazownie. Zaprezentowana zostanie cała gama solarnych instalacji. Szybko wzrasta sprawność solarów – jak zapewniają wystawcy – koszty dzisiejszej inwestycji zawracają się już po siedmiu latach. Obecne będą także firmy specjalizujące się w ogrzewaniu na pellet – począwszy od producenta urządzeń wytwarzających pellet, do pieców pelletowych czy całych systemów. Ten sposób ogrzewania staje bardzo popularny z uwagi na czynniki ekonomiczne oraz ekologiczne – niską emisję spalin do atmosfery. Pellet to również dobry sposób na własny biznes. Prócz samych rozwiązań w zakresie pozyskania i przetwarzania energii, prezentowane na targach będą produkty niezbędne do dystrybucji energii, do uzbrajania terenów w energię, przyłącza energetyczne etc.

Oferta targów ENERGIA skierowana jest do inwestorów indywidualnych, osób planujących modernizacje energetyczną swojego domu czy mieszkania, a także innych przedstawicieli branży.

Tegoroczna ENERGIA jest większą od poprzedniej – swoją ofertę zaprezentuje większa ilość wystawców, pojawi się dużo nowości technologicznych oraz więcej nowych firm. Przedsiębiorcy z branży doceniają region zachodniopomorski. Ci, zajmujący się energią wiatrowa doceniają dobre usytuowanie geoklimatyczne Szczecina, inni natomiast liczą na pozyskanie odbiorców i partnerów właśnie tutaj.

Podczas pierwszego dnia targów, tj. 12 marca 2010, odbędzie się Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna, przygotowana we współpracy z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego - SCP, skierowanej do branży budowlanej oraz sektora energii odnawialnej i konwencjonalnej. Przedsiębiorcy poszukujący kontaktów zagranicznych, którzy chcieliby podjąć bezpośrednie rozmowy podczas imprezy towarzyszącej targom ENERGIA, BUD-GRYF i TDI mogą skorzystać z możliwości bezpłatnego uczestnictwa w giełdzie i w ten sposób poszukać potencjalnych kontrahentów i kooperantów.


Internet: www.mts.pl