Z inicjatywy członków kół naukowych KWiK oraz KOCiO przy Instytucie Ogrzewnictwa i Wentylacji na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej już 2 czerwca odbędzie się FORUM „Energia, Środowisko, Oszczędność w Budownictwie – Pokaż Co Potrafisz!” połączone z TARGAMI firm branżowych.Energia, Środowisko, Oszczędność w Budownictwie - Pokaż Co Potrafisz!

Będzie to świetna okazja, by propagować nowoczesne sposoby termomodernizacji oraz upowszechniać wiedzę na temat niekonwencjonalnych źródeł energii (pompy ciepła, kolektory słoneczne, energia pozyskiwana z wiatru). W związku z wprowadzaniem od nowego roku postanowień dyrektywy europejskiej 2002/91/EC w sprawie charakterystyki energetycznej budynku są to zagadnienia szczególnie istotne i aktualne. Targi umożliwią tez nawiązanie bezpośredniego kontaktu z firmami. Można będzie zapoznać się nowoczesnymi rozwiązaniami oraz uzyskać informację na temat możliwości zatrudnienia i odbycia praktyk zawodowych.


Przedsięwzięcie skierowane jest do studentów uczelni technicznych, ale miło też będą widziane wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką.
Miejsce: Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej ul. Nowowiejska 20.
Współpraca: Ministerstwo Infrastruktury, Narodowa Agencja Poszanowania Energii i Zrzeszenie Audytorów Energetycznych
Pod patronatem Rektora Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Stanisława Mańkowskiego

Organizatorzy:

Koordynator Projektu: Łukasz Michalak tel. 506822425
Zastępca Koordynatora: prezes KOCIO Sebastian Durda
Rzecznik prasowy: Piotr Apel, tel.: 507 974 762

Program FORUM oraz inne szczegóły na stronie
www.kwik.is.pw.edu.pl