Z inicjatywy członków kół naukowych KWiK oraz KOCiO przy Instytucie Ogrzewnictwa i Wentylacji na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej już 2 czerwca odbędzie się FORUM "Energia, Środowisko, Oszczędność w Budownictwie - Pokaż Co Potrafisz!" połączone z TARGAMI firm branżowych.

Energia, Środowisko, Oszczędność w Budownictwie - Pokaż Co Potrafisz! Będzie to świetna okazja, by propagować nowoczesne sposoby termomodernizacji oraz upowszechniać wiedzę na temat niekonwencjonalnych źródeł energii (pompy ciepła, kolektory słoneczne, energia pozyskiwana z wiatru). W związku z wprowadzaniem od nowego roku postanowień dyrektywy europejskiej 2002/91/EC w sprawie charakterystyki energetycznej budynku są to zagadnienia szczególnie istotne i aktualne. Targi umożliwią tez nawiązanie bezpośredniego kontaktu z firmami. Można będzie zapoznać się nowoczesnymi rozwiązaniami oraz uzyskać informację na temat możliwości zatrudnienia i odbycia praktyk zawodowych.
Przedsięwzięcie skierowane jest do studentów uczelni technicznych, ale miło też będą widziane wszystkie osoby zainteresowane tą tematyką. Miejsce: Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej ul. Nowowiejska 20. Współpraca: Ministerstwo Infrastruktury, Narodowa Agencja Poszanowania Energii i Zrzeszenie Audytorów Energetycznych Pod patronatem Rektora Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Stanisława Mańkowskiego Organizatorzy: Koordynator Projektu: Łukasz Michalak tel. 506822425 Zastępca Koordynatora: prezes KOCIO Sebastian Durda Rzecznik prasowy: Piotr Apel, tel.: 507 974 762 Program FORUM oraz inne szczegóły na stronie www.kwik.is.pw.edu.pl