Data rozpoczęcia
2007-06-11
Data zakończenia
2007-06-14

11-14.06.2007 Poznań


Zapraszamy do udziału w Salonie Energetyki ENERGIA, którego kolejna edycja odbędzie w Poznaniu w dniach 11-14 czerwca 2007 w ramach targów Innowacje-Technologie-Maszyny Polska.
Salon ENERGIA to jedno z najważniejszych cyklicznych spotkań branży energetycznej oraz doskonałe miejsce promocji i budowy wizerunku firmy. Tutaj co roku spotykają się czołowi przedstawiciele sektora elektroenergetycznego. Salon odbywa się w ramach największych w kraju targów nowoczesnych technologii dla przemysłu ITM-Polska.
Patronat nad Salonem Energetyki i Gazownictwa ENERGIA objęła Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska oraz Izba Gospodarcza Gazownictwa.
Ekspozycja salonu obejmuje następujące bloki tematyczne:
W ramach salonu ENERGIA swoją ofertę prezentują liderzy rynku energii oraz firmy oferujące kompletne urządzenia, systemy i podzespoły dla tej branży. Ekspozycja salonu obejmuje następujące strefy tematyczne:
- Energetyka
o Wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej
o Przesył, dystrybucja i rozdział energii elektrycznej i cieplnej
- Elektrotechnika i elektronika przemysłowa
- Pompy, armatura przemysłowa, napędy, pneumatyka, hydraulika
Planowane jest także zorganizowanie specjalistycznych PARKÓW TEMATYCZNYCH (wydzielonych wystaw wzbogaconych o interesujący program seminariów i prezentacji)
- Park tematyczny "PNEUMA - pneumatyka dla przemysłu"

- Park tematyczny "HYDRAULIKA"
Dopełnieniem ekspozycji będzie bogaty program konferencji dla profesjonalistów z branży energetycznej.
Więcej informacji energia.mtp.pl