Data rozpoczęcia
2011-09-13
Data zakończenia
2011-09-15
Miejsce
Bielsko-Biała

ENERGETAB 2011
ENERGETAB
www.energetab.pl
24. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie odbędą się w dniach od 13 do 15 września będą nawet większe niż ubiegłoroczne.

Organizator targów - ZIAD Bielsko–Biała, praktycznie zakończył już przyjmowanie zgłoszeń od wystawców. W tym roku swoje najnowsze i innowacyjne produkty lub technologie wdrażane do energetyki przedstawi około 600 wystawców.

Fachowcy z energetyki, którzy we wrześniu odwiedzą Bielsko–Białą będą mieli wyjątkową okazję aby zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i produktami czołowych producentów i dostawców, którzy odgrywają znaczącą rolę w rozwoju elektroenergetyki w Polsce i na świecie. Organizatorzy ENERGETAB 2011 spodziewają się odwiedzin ponad 15 tysięcy specjalistów zarówno z Polski jak i krajów ościennych.

Produkty i technologie prezentowane na targach ENERGETAB 2011 związane są z wytwarzaniem, przesyłem i dystrybucją energii elektrycznej i cieplnej, odnawialnymi źródłami energii, maszynami i wyposażeniem elektrycznym, kablami i przewodami, konstrukcjami przemysłowymi, oświetleniem oraz aparaturą pomiarową i kontrolno - sterującą a także usługami dla energetyki, itp.

Najbardziej nowoczesne i innowacyjne produkty wystawcy ENERGETAB zgłaszają zazwyczaj do konkursu targowego, w którym konkurują o bardzo prestiżowe wyróżnienia, jak Puchar Ministra Gospodarki, Puchar PTPiREE, statuetkę PSE Operator SA, Medal Prezesa SEP, medale PGE Energia Odnawialna SA, medale ENERGETAB 2011 i inne.

Targom towarzyszą także konferencje, seminaria i prezentacje czołowych firm przemysłu energetycznego.

Honorowy patronat nad Targami ENERGETAB 2011 objęli:
• Minister Gospodarki
• Prezes Stowarzyszenia Elektryków Polskich
• Prezes Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej
• Prezydent Miasta Bielska–Białej
oraz inne ważne izby gospodarcze i stowarzyszenia, jak:
• PGE Energia Odnawialna SA
• Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska
• Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki
• Polskie Stowarzyszenie Elektroinstalacyjne
• Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei

Partnerem Generalnym targów ENERGETAB 2011 jest  TAURON Polska Energia S.A.
Targi wspierane są przez liczne media i portale internetowe, głównie związane z branżą energetyczną i elektrotechniczną.
Międzynarodowe targi ENERGETAB 2011 zdecydowanie potwierdzają swój status najważniejszego krajowego wydarzenia, na którym prezentowane są najnowsze światowe osiągnięcia w zakresie wytwarzania, przesyłu  i dystrybucji energii elektrycznej
Nie bez znaczenia sa też walory krajobrazu który towarzyszy wystawcom i zwiedzającym w Bielsku–Białej.

Godziny otwarcia targów ENERGETAB 2011 dla zwiedzających:
•  w dniach 13 i 14. września: od 9:00 - 17:00
•  w dniu 15 września  od 9:00 - 15:00