Emerson Network Power otworzyl z poczatkiem roku 2009 drugie biuro w Polsce. Nowe biuro handlowe zlokalizowane jest na II pietrze biurowca Colosseum w dzielnicy Ruczaj, w Krakowie. Oddzial dostarczy kompleksowe uslugi dla Klientow firmy w Poludniowej Polsce.

Emerson Network Power otworzył z początkiem roku 2009 drugie biuro w Polsce. Nowe biuro handlowe zlokalizowane jest na II piętrze biurowca Colosseum w dzielnicy Ruczaj, w Krakowie. Oddział dostarczy kompleksowe usługi dla Klientów firmy w Południowej Polsce.
Warszawa, 16 kwietnia 2009 - Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR) i globalny lider w zapewnianiu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla biznesu (Business-Critical Continuity™) otworzyła biuro w Krakowie. To naturalna konsekwencja dynamicznego rozwoju biznesu firmy w regionie południowej Polski. Dogodna lokalizacja pozwoli rozszerzyć kontakty z obecnymi i przyszłymi Klientami. Nowe biuro ułatwi tez organizacje spotkań i szkoleń dla wykonawców, projektantów i partnerów serwisowych.
Mariusz Jakubiec, szef nowego biura, od lat współpracuje z największymi graczami w regionie. Co ciekawe, w gronie prestiżowych klientów prócz firm znajdują się także instytucje publiczne i wiodące uniwersytety. Małopolskie biuro Emerson Network Power zrealizowało wdrożenia na uczelniach takich jak Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Śląski, Politechnika Wrocławska oraz Politechnika Lubelska. "Emerson Network Power ma juz oficjalne biura w dwóch stolicach Polski, a do naszych Klientów, będziemy mieli jeszcze bliżej", potwierdza z uśmiechem Mariusz Jakubiec, Kierownik Regionalny Działu Sprzedaży Emerson Network Power w Polsce, "Jestem dumny z tego, ze polskie uczelnie inwestują w najnowocześniejsze rozwiązania na świecie, i ze my jako Emerson Network Power możemy pomagać im w tym procesie".
- Nowe otwarcie na rynek zasilania gwarantowanego i klimatyzacji precyzyjnej w Polsce południowej to istotny krok dla firmy. Poprzez otwarcie biura handlowego chcemy wspierać i być jak najbliżej naszych Klientów. Wydarzenie to, jest dowodem naszej stałej aktywności i silnej pozycji na polskim rynku, ale także ciągłego, konsekwentnego rozwoju Emerson Network Power w Polsce - zapewnia Małgorzata Kasperska, dyrektor zarządzający, członek zarządu w Emerson Network Power.
Adres nowego biura:

ul. Miłkowskiego 3 p. 201
30-349 Kraków