Emerson Network Power zdobył tytuł Lidera Europejskiego Rynku Klimatyzacji Precyzyjnej 2008 (European Precision Air Conditioning Market Leadership 2008) przyznawany przez Frost&Sullivan.


Informacja prasowa - Warszawa grudzień 2008


Nagroda przyznawana przez Frost&Sullivan potwierdza zdolność firmy do budowania skutecznych strategii ukierunkowanych na pozycjonowanie jej marki w branży klimatyzacji precyzyjnej.
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), globalnego lidera w zapewnianiu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla biznesu (Business-Critical Continuity™), otrzymała od konsultantów Frost&Sullivan tytuł Lidera Europejskiego Rynku Klimatyzacji Precyzyjnej 2008.
Nagroda Best Practice Award przyznawana jest przez Frost&Sullivan spółkom wyróżniającym się na rynku swoją pozycją lidera, innowacyjnością technologiczną, poziomem obsługi klienta, itp.
Nagroda ta potwierdza ciągły rozwoju korporacji oraz fakt, że dzięki nieustannie prowadzonym pracom badawczo-rozwojowym i szerokiemu, zintegrowanemu asortymentowi rozwiązań i usług, firma utrzymuje pozycję lidera na rynku klimatyzacji precyzyjnej w regionie EMEA. Tym samym, wspiera liczne organizacje w ich biznesowej ekspansji.
Emerson Network Power jest nie tylko wiodącą spółką, ale również firma skoncentrowana na trendach rynkowych, wychodzącą naprzeciw obecnym i przyszłym wymaganiom branży. Programy partnerskie i akwizycje najbardziej innowacyjnych spółek wpisują się w ten kontekst. Umożliwiły one firmie doskonalenie wiedzy oraz oferty zarówno pod kątem technologii, jak też właściwości produktów oraz wielu innych aspektach.

"Zaangażowanie naszych inżynierów w rozwój produktów, które redukują ponoszone przez klienta koszty energii i przyczyniają się do redukcji emisji szkodliwego CO2, jest kluczowym czynnikiem determinującym nasze codzienne decyzje"
, powiedział Stefano Mozzato, Dyrektor Marketingu Liebert w regionie EMEA.
Szeroka sieć spółek zależnych i działów sprzedaży w regionie EMEA, wraz z wysoko wykwalifikowanym wsparciem serwisowym, umożliwiła zdobycie przez Emerson Network Power nagrody za najlepsza praktykę w biznesie.

O Emerson Network Power™
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity™ - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzacje precyzyjna, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikacje. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Produkty marki Liebert z zakresu zasilania, klimatyzacji precyzyjnej i monitorowania oraz usługi firmy Emerson Network Power przyczyniają się do podniesienia efektywności i upraszczają zarządzanie technologiami sieciowymi oraz centrami danych poprzez zwiększenie dostępności i wydajności systemów teleinformatycznych, elastyczność oraz szybkość dostosowania rozwiązań do potrzeb Klienta. Więcej informacji: www.liebert.com, www.emersonnetworkpower.com, www.eu.emersonnetworkpower.com
O Emerson™
Emerson (NYSE:EMR), z siedziba w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologie i inżynierię zapewniając klientom innowacyjne rozwiązania w ramach obszarów, takich jak: zasilanie sieciowe, technologie klimatyzacyjne, zarządzanie procesami, automatyka przemysłowa i wiele innych. Obroty za rok finansowy 2008 wyniosły 24,8 miliarda dolarów. Więcej informacji: www.emerson.com