Nowe rozwiązanie dla aplikacji wymagających niskiego poziomu generowanego hałasu oraz wysokiej estetyki urządzeń.


Embraco Cooling Solutions jest dumna z wprowadzenia do swojej oferty nowej serii kompaktowych agregatów skraplających Embraco ARMONIA do zastosowania na wolnym powietrzu.
Agregaty cechuje solidna, wyciszona obudowa z dyfuzorem umożliwiającym ukierunkowanie strumienia powietrza zasysanego ze skraplacza, bogate wyposażenie i prostota montażu w powiązaniu ze sprawdzonymi już sprężarkami marki ASPERA. To tylko niektóre z zalet tego rozwiązania.

Urządzenie ma kompaktowe wymiary, jest łatwe w instalacji i konserwacji. Obudowę wykonano z odpornych na korozję elementów metalowych oraz wykończeń z tworzywa sztucznego.
Embraco ARMONIA oferuje możliwość skierowania zasysanego strumienia powietrza w wybranym kierunku. Niski poziom hałasu zapewnia komfort otoczeniu, a zastosowana sprężarka nowej generacji o wysokiej wydajności łącznie z wentylatorem i solidną konstrukcją gwarantuje niezawodność pracy agregatu w trudnych warunkach.
Ogólne wymiary Embraco ARMONIA (długość, szerokość, wysokość): 1000 mm x 428 mm x 728 mm (wszystkie modele). Maksymalna temperatura otoczenia: 43oC.
Agregaty ARMONIA standardowo są wyposażone w:
- zbiornik
- zawory odcinające
- presostat HP / LP
- wziernik
- odwadniacz
- grzałkę karteru
- stycznik wewnątrz puszki IP 54
- regulator obrotów wentylatora skraplacza.
Dodatkowe akcesoria:
- odolejacz
- akumulator ssania.
Embraco ARMONIA - w ofercie IGLOTECH.
Więcej: Embraco ARMONIA