Elektronika S.A. otrzymała Srebrny Laur w Programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości - „Przedsiębiorstwo Fair Play 2009”.

Elektronika S.A. gra FAIR
Elektronika S.A. otrzymała Srebrny Laur w Programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości - „Przedsiębiorstwo Fair Play 2009”.

Uroczystość finałowa XII edycji Programu odbyła się w Warszawie, w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki, w dniu 5 grudnia 2009 roku. Nagrodę odebrała w tym roku Przewodnicząca Rady Nadzorczej Elektronika S.A. - Pani Janina Dorska.Program Przedsiębiorstwo Fair Play - na tle innych nagród i programów - wyróżnia się szerokim spektrum elementów oceny oraz corocznie badanymi i konsekwentnymi zasadami weryfikacji uczestników. Program PFP wyróżnia bardzo rzetelne podejście organizatorów do weryfikacji firm, ciekawe formy zachęty uczestników do uczciwego i dżentelmeńskiego prowadzenia działalności. Oprócz oceny zasad prowadzenia działalności, weryfikuje się również satysfakcję Klientów, wywiązywanie się ze zobowiązań wobec dostawców, stopień zadowolenia zatrudnionej kadry, społeczną odpowiedzialność i zaangażowanie w sprawy lokalnego środowiska.

Elektronika S.A. uczestniczyła w programie już po raz siódmy. Spółka pochwalić może się już m.in. Złotym Certyfikatem i Statuetką FAIR PLAY.

Źródło: ''