Elektrodowe nawilżacze parowe Nordmann Engineering w ofercie TEOMA S.A.

Elektrodowe nawilżacze parowe Nordmann Engineering
NORDMANN EngineeringFirma NORDMANN Engineering jest producentem elektrodowych nawilżaczy parowych. Firma została założona w 1986 roku w Muttenz na przedmieściach Bazylei w Szwajcarii.
Dzięki dużemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu do zagadnienia nawilżania produkty NORDMANN Engineering bardzo szybko zdobyły sobie najwyższą rangę na całym świecie w tej klasie produktów. Takie nowatorskie rozwiązania jak system samoczynnego czyszczenia cylindrów (SC - System) zdobyły prestiżową nagrodę na branżowych Targach Interclima w Paryżu w 1995 roku. Ponad 90% wyrobów firmy sprzedawane jest poza granicami Szwajcarii.

Firma NORDMANN Engineering posiada także certyfikat ISO 9001 nadany w 1993 roku. Od 1997 dla całej gamy produktów sukcesywnie została wprowadzona zupełnie nowa seria "3000" charakteryzująca się bardzo rozbudowanym, przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem. Inżynierowie firmy dbają też o stałe udoskonalanie jak i zachowanie najwyższej klasy jakości produktu – wprowadzając takie rozwiązania jak możliwość podłączenia nawilżaczy do PC za pomocą Ethernetu czy stosowania dystrybutorów absorpcyjnych - MULTITUBE.

Wysoka jakość, a przede wszystkim niezawodność i estetyka wyrobów sprawiła, że nawilżacze produkcji NORDMANN Engineering są również bardzo popularne w Polsce. NORDMANN Engineering oferuje:
• Elektrodowe nawilżacze parowe
• Elektrodowe łaźnie parowe
• SC -System (opatentowany system samooczyszczania cylindrów)
• Czujniki - higrostaty - regulatory.

Program doboru nawilżaczy NORDMANN Engineering: NORDMANNCalc

Przedstawicielem NORDMANN Engineering w Polsce jest firma TEOMA S.A.

Źródło: TEOMA S.A.