W pełni automatyczne nawilżacze parowe MinAir typu elektrodowego wytwarzające i dystrybuujące sterylną, czystą i wolną od zapachów parę wodną. Podłączane bezpośrednio do wody wodociągowej o ciśnieniu od 1 do 10 barów (0,1 do 1,0 MPa) - uzdatnienie wody jest niepotrzebne.
Wysokiej jakości elektroniczna jednostka sterująca ze zintegrowanym regulatorem. Elektroniczna jednostka sterująca reguluje cały proces nawilżania i w sposób ciągły monitoruje pracę nawilżacza MinAir przy zachowaniu maksymalnej sprawności energetycznej. Za pomocą wyświetlacza i klawiatury wilgotność może być w łatwy sposób nastawiana a aktualna wilgotność względna wyświetlana. Standardowo wyposażone w zdalny wskaźnik alarmów. Zdejmowane sitko spustowe pozwala łatwo ręcznie wyczyścić cylinder.
Nawilżacz MinAir jest kompletnie podłączony i wyposażony. Dostarczony jako gotowy do podłączenia wraz ze wszystkimi niezbędnymi do montażu na ścianie materiałami.
Obudowa:
Bardzo kompaktowa ze stali nierdzewnej, drzwi epoksydowane, dostęp do wszystkich podzespołów od przodu dla łatwej obsługi.
Cylinder parowy:
Wymienny, z w pełni zabezpieczonymi elektrodami; możliwe do oczyszczenia sitko spustowe.
Wyświetlacz:
Wyświetlacz pokazuje wydajność, wilgotność względną oraz stan pracy, alarmy i awarie.

Opcje:

Aktywny czujnik wilgotności (0...5V dc), lance parowe lub dysze, przewody parowe i kondensatu.
Katalog/broszura:
>>pobierz
Producent:
Nordman Engineering

Dystrybucja:

Teoma