Wykonany z Laminsox™ odporny na ogień rękaw z tworzywa, który daje możliwość czyszczenia posiada także inne właściwości, takie jak: znacząca odporność na rozciąganie, precyzyjna i stała przepuszczalność. Znajduje zastosowanie w wielu środowiskach nie wymagających nadzwyczajnych zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Elastyczne rękawy do rozprowadzania powietrza

LS / General: Wykonany z materiału Laminsox™ z różną przepuszczalnością. Zwykle stosowany w wszelkiego rodzajach instalacjach klimatyzacyjnych i ogrzewających zapewniając ogólny komfort cieplny.

LS-M / Antimicrobial: Wykonany z przeciwbakteryjnego materiału Laminsox™ z różną przepuszczalnością. Stosowany w przemyśle farmaceutycznym i spożywczym, gdzie wymagany jest wyższy poziom higieny.

LS-S / Antistatic: Wykonany z antystatycznego materiału Laminsox™ z różną przepuszczalnością. Wykorzystany w przemyśle elektrotechnicznym i optycznym gdzie wymagany jest niski poziom statycznych ładunków elektrycznych.

LS-N / Non permeable: Stworzony ze szczelnego materiału Laminsox™. Stosowany w magazynach i warsztatach gdzie wymagane jest chłodzenie. Może być stosowane także w małych chłodniach.

Więcej o elastycznych rękawach do rozprowadzania powietrza na stronie www.centrumklima.pl

Źródło: Centrum Klima S.A.