BOŚ Bank pragnie zainteresować Państwa ofertą ekologicznego kredytu oferowanego w ramach zakupu i montażu kolektorów słonecznych do podgrzewania wody.

EkoKredyt BOŚ Banku na kolektory słoneczne
BOŚ Bank, jako jedyny Bank w Polsce zatrudnia ekspertów do spraw finansowania ekologii. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu z powodzeniem inwestuje w przedsięwzięcia, które nie tylko poprawiają jakość życia, ale także nie szkodzą środowisku.

Od lat jest realizowana ”zielona strategia” na którą składają się oferty kredytów proekologicznych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Wykorzystywane są one w codziennej pracy do rozwiązań przyjaznych środowisku oraz dbania o zdrowy styl życia Polaków dzięki aktywności między innymi Fundacji BOŚ Banku.
Ze Słonecznym EkoKredytem możesz otrzymać zwrot nawet 45 % kosztów inwestycji z dotacji ze środków NFOSiGW.

Komu oferowany jest Słoneczny EkoKredyt?
- klientom indywidualnym
- wspólnotom mieszkaniowym oraz firmom zainteresowanym nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami podgrzewania wody bez korzystania z sieci miejskiej.

Finansowane Słonecznym EkoKredytem jest zakup i montaż kolektorów słonecznych do podgrzewania wody. Aby skorzystać z kredytu wystarczy, wybrać dla siebie odpowiedni kolektor słoneczny i odwiedzić najbliższy oddział BOŚ Banku składając wniosek i stosowne dokumenty.

Co jeszcze warto wiedzieć o Słonecznym EkoKredycie?
- pełna elastyczność w wyborze okresu kredytowania – dostosowana do potrzeb klienta - okres kredytowania do 8 lat, a dla wspólnot mieszkaniowych nawet do 20 lat
- elastyczna forma finansowania - kredytujemy do 100 % inwestycji.
- nawet 6-miesięczna karencja w spłacie kapitału.
- atrakcyjne oprocentowanie
- brak zbędnego ryzyka- kredyt udzielany jest w PLN

POROZUMIENIA PARTNERSKIE W RAMACH ZAKUPU KOLEKTORÓW:
- ENERGA-OBRÓT S.A.
- AGROTUR S.A.
- ROBERT BOSCH Sp. z o.o.
- VIESSMANN Sp. z o.o.
- ULRICH Sp. z o.o.
- GASPOL S.A.
- HEWALEX Leszek Skiba
- EKOEMITER Tadeusz Kołodziejski
- IMMERGAS Polska Sp. z o.o.
- DOMA-POL Jerzy Sadowski, Zbigniew Engelman Spółka Jawna

Więcej informacji na stronie BOŚ BANKU