ECOSE Technology - naturalna wełna mineralna nowej generacji.


Informacja prasowa - lipiec 2009


Firma Knauf Insulation – jeden z wiodących i najszybciej rozwijających się producentów materiałów izolacyjnych - wprowadza do sprzedaży naturalną wełnę mineralną nowej generacji wyprodukowaną przy użyciu innowacyjnej ECOSE® Technology.
Nowa, naturalna wełna mineralna zasadniczo różni się od tradycyjnych materiałów izolacyjnych - jest wytwarzana przy wykorzystaniu opatentowanej, wolnej od formaldehydu technologii łączenia włókien. Innowacyjna technologia bazuje na szybko odnawialnych surowcach zamiast ropopochodnych substancji chemicznych. Wełna mineralna nowej generacji w ECOSE® Technology to wielkie osiągnięcie w zakresie zrównoważonego rozwoju w budownictwie, dzięki wykorzystaniu technologii produkcji wolnej od formaldehydu i fenolu. W porównaniu z tradycyjną wełną mineralną nowe produkty nie tylko zapewniają lepszą jakość powietrza wewnętrznego, ale również poprawiają charakterystykę środowiskową budynków, w których są zastosowane. Dla osób, które chcą mieszkać w zgodzie z naturą, wełna mineralna w ECOSE® Technology jest najlepszym wyborem.
Więcej informacji o naturalnej wełnie mineralnej w ECOSE Technology można znaleźć na stronie www.ecose-technology.com.

Komentarze

  • ECOSE Technology

    Świetna wełna, idealne połączenie ekologiczności z jakością i skutecznością oraz przyzwoitą ceną. Ja jestem zadowolony z tej wełny i mogę ze spokojnym sumieniem polecić innym.