Data rozpoczęcia
2012-10-03
Data zakończenia
2012-10-04
Miejsce
Kraków

Trzecia edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji – easyFairs MAINTENANCE odbędzie się 3 i 4 października 2012r. w Hali Targów w Krakowie.

easyFairs MAINTENANCE 2012

Jest to impreza skierowana do firm zajmujących się zapewnianiem ciągłości, efektywności, niezawodności oraz bezpieczeństwa w firmach. Do zaprezentowania swojej oferty zapraszamy więc przedsiębiorstwa zajmujące się konserwacją maszyn i urządzeń, automatyką, robotyką, diagnostyką, mechaniką i produkcją narzędzi, pneumatyką i hydrauliką, infrastrukturą energetyczną, logistyką produkcji, kontrolą jakości i monitorowaniem, oprogramowaniem oraz planowaniem produkcji.

Nowością na tegorocznych targach będzie STREFA OUTSOURCINGU, w ramach której swoją ofertę zaprezentują firmy świadczące usługi outsourcingu utrzymania ruchu w zakresie gospodarki smarnej, zarządzania fluidami, diagnostyki, zapewnienia czystości, gospodarki sprężonym powietrzem czy wdrażania przemysłowych systemów IT.

Targi easyFairs MAINTENANCE to doskonała szansa na zaprezentowanie oferty produktowej, pozyskanie nowych klientów oraz wymianę doświadczeń i spostrzeżeń z innymi fachowcami z branży.
Do odwiedzenia targów zapraszamy przedstawicieli firm reprezentujących następujące gałęzie przemysłu: paliwowo-energetyczny, metalurgiczny, elektromaszynowy, chemiczny, mineralny, drzewno-papierniczy, lekki, spożywczy, zbrojeniowy itp.

W ramach tegorocznej edycji targów MANTENANCE organizatorzy przygotowali również nowy projekt szkoleniowy: „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”. Będzie to szereg bezpłatnych szkoleń prowadzonych przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu i organizacji działów Utrzymania Ruchu. Szkolenia te będą przygotowywane z myślą o wykorzystaniu zdobytej wiedzy w praktyce, a spektrum tematyczne obejmować będzie wszystkie zagadnienia związane z Utrzymaniem Ruchu w zakładzie przemysłowym.
Więcej informacji o targach oraz imprezach towarzyszących znajdą Państwo na stronie internetowej: www.easyfairs.pl/mtc2012

Równolegle z targami MAINTENANCE odbędą się targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych - easyFairs SyMas. Przy targach odbędzie się konferencja pod hasłem: “Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich" organizowana przez partnera targów, wydawcę Magazynu Powder&Bulk. O szczegółach targów przeczytają Państwo na stronie: www.easyfairs.pl/symas2012

Wzbogaceniem wystawy targowej będą również bezpłatne prezentacje learnShops™ stanowiące doskonałe dopełnienie oferty produktowej targów i będące bogatym źródłem informacji na temat trendów panujących w branży, wykorzystania nowoczesnych technologii oraz planowania i optymalizacji produkcji.
Miejsce i data targów:

Hala Targów w Krakowie
Ul. Centralna 41a
31-587 Kraków
3-4 października 2012r.
Wstęp na targi jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie: WWW.EASYFAIRS.PL
Zachęcamy do kontaktowania się z naszym biurem:
Katarzyna Banach
easyFairs Poland Sp. z o.o.
tel.: +48 (12) 651 95 24
tel. kom.: +48 510 134 218
fax: +48 (12) 651 95 22
e-mail: katarzyna.banach@easyfairs.com

Karol Miernikiewicz
easyFairs Poland Sp. z o.o.
tel.: +48 (12) 651 95 31
tel. kom.: +48 507 044 183
fax: +48 (12) 651 95 22
e-mail: karol.miernikiewicz@easyfairs.com


Źródło: ''