Data rozpoczęcia
2010-12-01
Data zakończenia
2010-12-02
Miejsce
Kraków

easyFairs® MAINTENANCE 2010
easyFairs® MAINTENANCE 2010 - Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji

Pierwsza edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji - easyFairs® MAINTENANCE odbędzie się 1 i 2 grudnia w Hali Targów w Krakowie.

Jest to impreza skierowana do firm zajmujących się zapewnianiem ciągłości, efektywności, niezawodności oraz bezpieczeństwa w firmach. Do zaprezentowania swojej oferty zapraszamy więc przedsiębiorstwa zajmujące się konserwacją maszyn i urządzeń, automatyką, robotyką, diagnostyką, mechaniką i produkcją narzędzi, pneumatyką i hydrauliką, infrastrukturą energetyczną, logistyką produkcji, kontrolą jakości i monitorowaniem, oprogramowaniem oraz planowaniem produkcji.

Targi easyFairs MAINTENANCE to doskonała szansa na zaprezentowanie oferty produktowej, pozyskanie nowych klientów oraz wymianę doświadczeń i spostrzeżeń z innymi fachowcami z branży. Wśród odwiedzających targi znajdą się osoby podejmujące kluczowe decyzje w firmach, przedstawiciele gałęzi przemysłu: paliwowo-energetycznego, metalurgicznego, elektromaszynowego, chemicznego, mineralnego, drzewno-papierniczego, lekkiego, spożywczego czy zbrojeniowego.

Więcej informacji o tej imprezie znajdą Państwo na stronie internetowej: www.easyfairs.com/maintenance

Równolegle z targami MAINTENANCE odbędą się targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych - easyFairs SyMas. O szczegółach tej imprezy przeczytają Państwo na stronie: www.easyfairs.com/symas