Dobór filtrów powietrza zintegrowany w programie doboru urządzeń TROX Easy Product Finder.

Easy Product Finder: Dobór filtrów Trox
Kompleksowe narzędzie doboru urządzeń firmy TROX Easy Produkt Finder obejmujące dotychczas nawiewniki, klapy przeciwpożarowe, regulatory przepływu, tłumiki akustyczne i urządzenia systemów powietrzno-wodnych rozbudowane zostało o grupę filtrów.

Moduł doboru filtrów oprócz standardowych funkcji programu oferuje:
- dobór obudowy i wkładu filtracyjnego w jednym programie doboru,
- dobór właściwej obudowy filtra w oparciu o strumień objętości powietrza,
- dobór r wariantu wykonania filtrów absolutnych,
- określenie początkowej straty ciśnienia wkładów filtracyjnych.Program Easy Produkt Finder można pobrać pod następującym linkiem: http://www.trox.pl/pl/products/selection_programs/index.html

Użytkownikom programu Trox zaleca instalację aktualizacji przy połączeniu z Internetem z menu programu przez „Help/Serach for Updates”.


Firma TROX od wielu jest liderem w zakresie rozwoju i produkcji zaawansowanych technologicznie komponentów i systemów wentylacji i klimatyzacji budynków. 25 oddziałów w 22 krajach i 13 zakładów produkcyjnych TROX zapewnia firmie wiodącą pozycję w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji, oraz wielką liczbę udanych zastosowań na całym świecie. Założona w 1951 roku i zatrudniająca 3200 pracowników firma TROX realizuje obroty na poziomie 350 milionów EUR w 2010 roku. Ponad 25 własnych biur handlowych i ponad 50 firm partnerskich zapewnia produktom i systemom oferowanym przez firmę TROX rozpoznawalność i uznanie na całym świecie.
Źródło: TROX GmbH