Informacja o wydaniu specjalnym Chłodnictwo&Klimatyzacja: E-PROJEKTOWANIE edycja 2008 - katalog oprogramowania dla branży HVAC&R.
Rys. 1 Okładka wydania
specjalnego 2007

Wielu spośród naszych Czytelników w swojej codziennej pracy przy projektowaniu instalacji, obliczeniach hydraulicznych czy doborze urządzeń nie korzysta już z tradycyjnej deski kreślarskiej i coraz rzadziej z tradycyjnych (papierowych) katalogów – dzisiaj dominują komputery wraz z odpowiednim oprogramowaniem.
Na rynku istnieje wiele programów, zarówno komercyjnych jak i darmowych, z wykorzystaniem których można zaprojektować i dobrać odpowiednie komponenty instalacji. Mnogość programów i nie zawsze odpowiednia informacja o ich dostępności, zmusza czasami do żmudnych poszukiwań, a także do sięgnięcia po tradycyjne metody, które są dość czasochłonne i mogą się wiązać z błędnym doborem.
Dlatego Redakcja miesięcznika "Chłodnictwo&Klimatyzacja" proponuje możliwość prezentacji programów i ich właściwości w jedynym w Polsce Katalogu oprogramowania dla branży HVAC&R – "E – PROJEKTOWANIE" w postaci wizytówki-prezentacji, reklamy i artykułu opisowego oraz wersji instalacyjnej na płycie CD lub DVD. Katalog ten będzie również dostępny w wersji ON-LINE na stronie internetowej www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl
W zeszłorocznej I edycji katalogu "E – PROJEKTOWANIE" zaprezentowanych zostało prawie 40 programów pochodzących od 22 firm. Były to aplikacje zarówno do projektowania instalacji, doboru urządzeń jak i złożone programy do zarządzania w firmach.
Redakcja miesięcznika "Chłodnictwo&Klimatyzacja" proponuje także wydanie specjalne Katalog klimatyzatorów typu SPLIT.
Do pobrania: wzór, cennik i zamówienie
Szczegółowych informacji o e-katalogu udziela:
EURO-MEDIA Sp. z o.o.
Miesięcznik Chłodnictwo&Klimatyzacja
Anna Przychodzka a.przychodzka@euro-media.pl, a.przychodyka@chlodnictwoiklimatyzacja.pl
tel. (022) 678 35 60, 678 66 09 wew. 109; fax (022) 678 54 21

Informacja o miesięcznikuChłodnictwo&Klimatyzacja
– ogólnopolski, fachowy miesięcznik poświęcony praktycznym zagadnieniom chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji oraz pomp ciepła. Czasopismo przekazuje praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Poprzez zestawienia i przeglądy doradza w wyborze urządzeń, rozwiązań przy planowanych inwestycjach zarówno dużych biurowo-przemysłowych jak i małych domowych.
Pismo adresowane do projektantów, producentów, dystrybutorów, serwisantów urządzeń i systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych stosowanych w przemyśle, handlu, w obiektach użyteczności publicznej oraz w budynkach biurowych i mieszkalnych. Czasopismo jest jedną z wielu fachowych pozycji wydawnictwa EURO-MEDIA Sp. z o.o. Miesięcznik obecny jest na rynku wydawniczym od 1995 r.
www.chlodnictwoiklimatyzacja.pl


Komentarze

  • spox

    a gdzie można dostać zeszłoroczny katalog wspomniany w tekście? przydał by sie zanim pojawi sie nowy