kwartalnik

E-FACHOWIEC
W styczniu 2010 r. pojawił się nowy kwartalnik - gazeta internetowa e-Fachowiec.

Pismo skierowane jest nie tylko do wykonawców, ale również do szerokiego grona odbiorców chemii budowlanej. Znajdziecie w nim Państwo informacje o nowościach na rynku, kilka praktycznych porad i artykułów inspiracyjnych.

Mając na uwadze siłę przyzwyczajenia do wydań gazetopodobnych, e-Fachowiec przypomina tradycyjną gazetę. Zmiana polega jednak na tym, że format dostosowany został do ekranu monitora stąd strona nie przypomina formatu tradycyjnej strony A-4 a raczej jego wersję odwróconą. Dzięki takiemu rozwiązaniu, gazetę będzie można w wygodny sposób oglądać na większości tradycyjnych monitorów.

Nie jest to też kolejne wydanie często spotykanej e-gazety. Dlaczego nie? Otóż nowy produkt zespołu redakcyjnego www.chemiabudowlana.info postanowił iść z duchem czasu. E-gazeta oprócz typowych dla tego typu wydań, zbudowana jest w oparciu o technologię cyfrową, multimedialną jaką powszechnie używa się podczas obsługi zwykłego komputera i dlatego jej funkcjonalność oraz możliwości przewyższają tradycyjne wydanie papierowe.

[url=http://www.chemiabudowlana.info/redirect.php?w=1]Pobierz 1 nr e-Fachowca (pdf, 4,77 MB)


Źródło: ''