Redakcja miesięcznika "Chłodnictwo&Klimatyzacja" zaprasza na Seminarium Techniczne, które odbędzie się 11 maja 2004 r. w Warszawie.

Zaproszenie

Redakcja miesięcznika

zaprasza na

Seminarium Techniczne pt.:

"KLIMATYZACJA KOMFORTU - NOWOŚCI TECHNICZNE”

"PRZEMYSŁOWE SYSTEMY KLIMATYZACJI ORAZ CHŁODNICTWA”


które odbędzie się w dniu
11 maja 2004 r. w Warszawie, ul. Foksal 3/5
Redakcja miesięcznika "Chłodnictwo&Klimatyzacja" ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Seminarium Technicznym poświęconemu problemom klimatyzacji i chłodnictwa w obiektach/miejscach, w których występują tudne lub wręcz ekstremalnie uciążliwe parametry powietrza o charakterze agresywnym.
W części Seminarium poświęconej klimatyzacji komfortu zaprezentujemy wybrane innowacje, głównie z zakresu sterowania wydajnością oraz systemów filtracji powietrza.
Seminarium będzie miało charakter forum dyskusyjnego. Po referatach, w których firmy będą prezentowały swoje oferty urządzeń i systemów, przewidujemy pytania i dyskusję uczestników - pracowników działów technicznych z fachowcami firm-referentów.
Więcej informacji o Seminarium wraz z formularzem zgłoszenia znajdziesz tu. Pełna informacja wraz ze szczegółowym programem Seminarium zostanie opublikowana na www.wentylacja.com.pl po 19.04.2004 r.