Szczegółowy opis systemów Dryvit, studia przypadków i galerie fotografii, aktualności oraz porady dostępne są na nowej internetowej stronie: www.dryvit.pl

Witrynę wyróżnia nowoczesny design i przejrzysty układ graficzny. Strona adresowana jest do architektów, inwestorów i wykonawców, partnerów biznesowych oraz klientów indywidualnych.

– Nowa strona Dryvit.pl ma klarowny układ i wygląd. Zawiera dużo informacji, ale dzięki prostej nawigacji i wygodnej wyszukiwarce jest bardzo przyjazna dla użytkowników – mówi Dariusz Adamski, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Dryvit Systems – Odwiedzający nas internauci z łatwością znajdą wszelkie informacje dotyczące technologii i produktów Dryvit. Mogą również zadawać pytania naszym specjalistom.

Dryvit.pl jest bogatym źródłem informacji technicznych nt. materiałów i produktów wykorzystywanych w procesie ocieplenia i wykończenia elewacji. Efekty zastosowania systemów Dryvit obejrzeć można w galerii zdjęć prezentującej różnorodne realizacje. Strona zawiera bibliotekę certyfikatów, instrukcje oraz szczegółowe dossier produktów Dryvit, w tym katalog faktur tynkarskich i palety kolorów.

Nowe oblicze Dryvit.pl oddaje charakter dynamicznie rozwijającej się firmy, dostarczącej klientom trwałe i nowoczesne rozwiązania oraz najwyższą jakośc obsługi.

Informacja o Dryvit Systems

Dryvit Systems produkuje najwyższej jakości systemy ociepleń i materiały elewacyjne. Szeroka gama oferowanych rozwiązań stwarza nieograniczone możliwości architektom i inwestorom. Firma należy do amerykańskiego holdingu RPM International Inc. – zrzeszającego producentów specjalistycznych materiałów wykończeniowych dla odbiorców komercyjnych i indywidualnych ze 130 krajów świata.

Systemy Dryvit obecne są na polskim rynku od 1970 roku. Polska jest strategicznym centrum rozwoju firmy w Europie. Działająca od 1997 roku fabryka w Radziejowicach dostarcza materiały Dryvit odbiorcom na zachodzie i wschodzie kontynentu, jak również w Azji. Dalsze informacje: www.dryvit.pl