Dryvit Systems otworzył w Warszawie nowy oddział firmy. W obiekcie znajduje się centrum sprzedaży z magazynem produktów, punkt kolorowania farb i tynków, serwis techniczny oraz stała ekspozycja próbek o dużych formatach. W nowym odziale działa też centrum szkoleniowe dla pracujących z systemami Dryvit wykonawców z Polski i Europy.

– Klienci ze stolicy i okolic uzyskali łatwiejszy dostęp do produktów i serwisu Dryvit. Poprzednio korzystali z punktu obsługi w oddalonej o 40 kilometrów od Warszawy fabryce w Radziejowicach. Teraz mogą na miejscu obejrzeć próbki, zamówić i od ręki odebrać towar – podkreśla Dariusz Adamski, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Dryvit Systems. – Liczymy, że dzięki centrum nasze obroty w Warszawie wzrosną o 30 procent. Serdecznie zapraszamy architektów i inwestorów. W nowym oddziale stworzyliśmy doskonałe warunki, by mogli zapoznać się z naszą ofertą dla profesjonalistów.

W nowym oddziale firmy siedzibę znalazło również Europejskie Centrum Szkoleniowe, które organizuje fachowe warsztaty dla wykonawców ubiegających się o autoryzację Dryvit Systems. Pierwszy taki kurs ukończyła w kwietniu br. grupa specjalistów z Belgii. Całościowe szkolenia dla autoryzowanych wykonawców wpisują się w realizowaną przez Dryvit Systems politykę jakości.

Siedziba nowego oddziału w Warszawie mieści się przy ulicy Jutrzenki 96, na Okęciu, niedaleko marketu Media Markt. Lokalizacja ma tą zaletę, że można dostać się do niej zarówno od strony ul. Łopuszańskiej, jak i od Alei Krakowskiej.

Dryvit Systems produkuje najwyższej jakości systemy ociepleń i materiały elewacyjne. Szeroka gama oferowanych rozwiązań stwarza nieograniczone możliwości architektom i inwestorom. Firma należy do amerykańskiego holdingu RPM International Inc. – zrzeszającego producentów specjalistycznych materiałów wykończeniowych dla odbiorców komercyjnych i indywidualnych ze 130 krajów świata. Systemy Dryvit obecne są na polskim rynku od 1970 roku. Polska jest strategicznym centrum rozwoju firmy w Europie. Działająca od 1997 roku fabryka w Radziejowicach dostarcza materiały Dryvit odbiorcom na zachodzie i wschodzie kontynentu, jak również w Azji.