Właśnie pojawił się na rynku nowoczesny sterownik EkoTouch. Jest to zaawansowany sterownik grupowy, stworzony przez firmę Kaldo oraz producenta central Ekozefir. Jest on bogaty w wiele funkcji oraz bardzo jasną i prostą obsługę central wentylacyjnych. Rzec by można,banalny, interfejs kontrolowany jest za pomocą ekranu dotykowego. Dzięki sterownikowi można tworzyć grupy do 4 central wentylacyjnych jednocześnie (Ekotouch + do 8).

Dotykowy, kolorowy, niezawodny czyli nowy sterownik EkoTouch


Ekozefir Ekotouch

EkoTouch automatyczne dopasowuje się do central, z którymi współpracuje.
Sterownik zawiera moduł pomocy, który intuicyjnie poprowadzi Cię przez wszystkie ustawienia systemu.
Szybkie wprowadzenie zmian poprzez ekran uproszczony daje wygodę i prostotę obsługi.
EkoTouch wyposażony jest w łatwą w obsłudze klawiaturę QWERTY.

Do dyspozycji pozostają sterownik Digital-E, który jest sterownikiem standardowym w centralach RK-EKE oraz opcjonalnym do central RK-KPE, RK-UPE i RKSPE posiadających wentylatory EC.

Wyposażony jest w wyświetlacz graficzny, większy mikroprocesor, oraz większą liczbę czujników, co pozwala realizować dużą ilość zaawansowanych funkcji

oraz sterownik Ekozefir Standard, który jest podstawowym sterownikiem do central z serii RK-SP, RK-SPE, RK-KP, RK-KPE, RK-UP, RK-UPE.

Wyposażony jest w wyświetlacz tekstowy, oraz mikroprocesor, który wraz z czujnikami temperatury umożliwia dokładne sterowanie funkcjami centralki.