W dniach 24-26 kwietnia br. w Hotelu Verde Montana Wellness & Spa w Kudowie Zdroju, odbyło się Doroczne Spotkanie Dystrybutorów Fujitsu General, którego Gospodarzem była Spółka KLIMA-THERM.


Informacja prasowa - Warszawa 28.04.2009 r.
W tym malowniczym i niezwykłym miejscu przygotowane zostało spotkanie połączone z GALĄ KLIMA-THERM i wzbogacone interesującą oprawą artystyczną, którą uświetniły znakomite gwiazdy polskiej sceny kabaretowej i muzycznej. Na spotkaniu byli także obecni Goście honorowi – przedstawiciele koncernu Fujitsu General Euro oraz z G.I. Holding.
Pierwszy wieczór w KLIMAcie biesiady góralskiej uświetnił koncert zespołu ZAKOPOWER, porywając Gości do tańca muzyką podhala z rockową estetyką.
W godzinach popołudniowych rozpoczęła się Konferencja KLIMA-THERM z udziałem zaproszonych Partnerów z kraju i z zagranicy. Zgromadzonych Gości powitał Prezes firmy KLIMA-THERM - Daniel Jaśkiewicz. Na wstępie Prezes Jaśkiewicz przedstawił aktualną sytuację Spółki oraz zapoznał zgromadzonych Gości z planami rozwojowymi i inwestycyjnymi Grupy KLIMA-THERM.
Podczas panelu konferencyjnego przedstawione zostały między innymi wyniki i pozycja firmy na rynku, nowości produktowe Fujitsu i Clint, nowoczesne technologie, plany sprzedaży oraz promocja marki, a także nowy produkt w ofercie: telewizory LCD marki Orion.
Ważnym punktem konferencji, jak co roku, było wręczenie nagród i wyróżnień firmom dystrybutorskim w kategoriach: Za najwyższą sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych w roku 2008 oraz Za konsekwentne realizowanie polityki sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych w roku 2008.
Wieczorem odbyła się GALA KLIMA-THERM pod hasłem: „Wieczór kabaretowy z KLIMAtem”. Prowadzącym wieczór był znakomity konferansjer kabaretowy, artysta multimedialny, dziennikarz, poeta, autor niezliczonych tekstów piosenek - Artur Andrus. W programie wystąpiły kabarety „Świerszczychrząszcz” i „Słuchajcie”, a także miał miejsce występ aktorki filmowej i teatralnej - Katarzyny Zielińskiej, która poruszyła nie tylko męską część widowni. Artyści zachwycili wszystkich zgromadzonych swoim znakomitym repertuarem i poczuciem humoru, czego najlepszym dowodem był bis i owacje publiczności na stojąco.
Doroczne Spotkanie Dystrybutorów Fujitsu uświetniło także uczestnictwo firm FUJITSU TECHNOLOGY SOLUTIONS i ANRO TRADE przedstawiciela TOYOTA MOTOR POLAND.