Data rozpoczęcia
2007-09-20
Data zakończenia
2007-09-20

termin: 20.09.2007 miejsce: Warszawa


Organizatorzy Ogólnopolskiej Konferencji Energooszczędnego Budownictwa Pasywnego "DOMeko2007" pod Patronatem Ministerstwa Budownictwa, serdecznie zapraszają Państwa do udziału w Konferencji, która odbędzie się 20 września 2007 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie przy ul. Wybrzeże Gdyńskie 4.


Celem Konferencji "DOMeko2007" jest pokazanie możliwości związanych z energooszczędnym budownictwem pasywnym zarówno mieszkalnym jak też użyteczności publicznej. W czasie Konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze osiągnięcia krajowe i światowe, rozwiązania technologiczne, wyniki ekonomiczne, efekty ekologiczne i zdrowotne.
Program Konferencji obejmuje najnowsze rozwiązania technologiczne budownictwa pasywnego, jego wyniki ekonomiczne, efekty ekologiczne i zdrowotne. Przedstawione zostaną najnowsze osiągnięcia światowe i doświadczenia krajowe. Wiodący producenci posiadający rozwiązania dla budownictwa pasywnego będę mieli możliwość zaprezentowania swoich technologii w trakcie wystawy zorganizowanej równolegle z obradami Konferencji.
Konferencja przewidziana jest dla przedstawicieli władz i jednostek samorządowych, dyrektorów szpitali, szkół i urzędów (ok. 400 osób).
Wyjątkową wagę Konferencji "DOMeko 2007" podkreśli Komitet Honorowy. Minister Budownictwa potwierdził już objęcie Konferencji swoim patronatem. Organizatorzy czekają na odpowiedź z Ministerstwa Środowiska i Ministerstwa Zdrowia.
Wysoki poziom merytoryczny zagwarantuje Komitet Naukowy Konferencji składający się z ekspertów Politechniki Gdańskiej, Politechniki Poznańskiej, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Politechniki Śląskiej.
Szczególnym wydarzeniem Konferencji będą wykłady na temat światowych doświadczeń dotyczących pasywnego budownictwa wielorodzinnego dr Feista z Passivhaus Institut z Niemiec, uważanego za europejski autorytet w tej dziedzinie.
Patronat Medialny Konferencji objęły wydawnictwa branżowe "Inżynier Budownictwa", "Czysta Energia", "Przewodnik Budowlany", "Gazeta Samorządu i Administracji" i "Świat Szkła".
Pełny opis programu Konferencji "DOMeko2007" oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.pomcert.pl/domeko2007
Kontakt: Konferencja DOMeko 2007
POMCERT
Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, pok. 20
Al. Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia
tel. (058) 622 90 10, 622 90 11
domeko2007@pomcert.pl