Data rozpoczęcia
2012-04-20
Data zakończenia
2012-04-22
Miejsce
Kielce

DOM 2012
DOMOgólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM
Materiały budowlane, okna, drzwi, dachy, meble i wiele, wiele innych - to wszystko będzie można zobaczyć podczas XIX Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM.
Targi DOM są jednymi z największych w tej branży w południowo - wschodniej Polsce. To pełna oferta nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz szeroka gama elementów wyposażenia, a także wystroju wnętrz.

Zakres branżowy targów DOM:
1. Materiały budowlane
2. Chemia budowlana
3. Okna, drzwi oraz akcesoria
4. Dachy i akcesoria dachowe
5. Systemy kominowe
6. Nawierzchnie
7. Bramy i ogrodzenia
8. Izolacje i docieplenia
9. Elewacje, fasady
10. Ściany, ścianki, systemy profili
11. Stropy, sufity
12. Podłogi, posadzki
13. Balustrady, schody, windy
14. Meble
15. Oświetlenie
16. Wyposażenie łazienek
17. Baseny, sauny
18. Ogrzewanie
19. Instalacje wodne, kanalizacyjne, gazowe
20. Wentylacja i klimatyzacja
21. Oprogramowanie komputerowe
22. Inteligentny budynek
23. Mała architektura
24. Elektronarzędzia
25. Projekty budowlane
26. Kredyty bankowe
27. Usługi budowlano-instalacyjne
28. Artystyczne zdobnictwo wnętrz
29. Urządzenia AGD
30. Oferta mieszkaniowa
31. Instytuty i instytucje branżowe
32. Wydawnictwa branżowe
33. Inne

DOM 2011 - podsumowanie
- Od kilku lat widzimy wyraźny rozwój targów DOM, Ogród i TY oraz Twoje 4 Kąty, a ich tegoroczna edycja pokazała, że są to nasze kluczowe imprezy z ogromnym potencjałem rozwojowym – mówi Andrzej Mochoń, prezes Zarządu Targów Kielce - W tym roku, targi DOM zobaczyło 20 tys. zainteresowanych.
Materiały budowlane, okna, drzwi, dachy, meble i wiele innych - to wszystko można było zobaczyć podczas XVIII Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM. W tym roku udział w targach wzięło blisko 300 wystawców.
Targi DOM są jednymi z największych w tej branży w południowo – wschodniej Polsce. To pełna oferta nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz szeroka gama elementów wyposażenia, a także wystroju wnętrz.
Podczas wystawy zaprezentowany został nie tylko szeroki zakres usług budowlanych, ale także wszystko to, co wiąże się z budową domów – oferty kredytowe, usługi najlepszych projektantów czy tak zwana wykończeniówka. Podczas targów DOM prezentowali się producenci mebli, podłóg, zasłon, firan, dywanów, wanien SPA, tapet, farb czy materiałów dekoracyjnych. Od kilku już lat, można w Kielcach oglądać zaprojektowane i w pełni urządzone kuchnie oraz łazienki, a w punktach doradczych architekci służą fachową pomocą. Przedstawiane są też najnowsze trendy i technologie w urządzaniu kuchni i łazienek. Można było także skorzystać z bezpłatnych porad architektonicznych, instalacyjnych i elektrycznych. Dlatego też adresatami targów DOM byli nie tylko producenci i wystawcy, chcący zapoznać się z ofertą potencjalnych partnerów lub konkurencji, ale także ci, dla których wystawa stanowi doskonałe źródło informacji, sugestii i inspiracji.

Więcej o Targach Dom można przeczytać na stronie organizatora: www.targikielce.pl