Pomóż wyremontować szkołę!

Dołącz do Akcji EKOSZKOŁA!
Celem Akcji EKOSZKOŁA zorganizowanej przez firmę Knauf Insulation jest przeprowadzenie remontu Szkoły Podstawowej w Chechle. Szkoła wymaga obecnie gruntownego remontu ścian zewnętrznych, dachu i stropu. Jeśli w akcji weźmie udział 20 000 uczestników firma Knauf Insulation przeprowadzi termomodernizację budynku, aby zapewnić uczniom optymalne warunki do nauki.
Akcja EKOSZKOŁAW Polsce funkcjonuje ponad 400 tysięcy szkół, z czego większość to obiekty o nieodpowiednio zaizolowanych ścianach, nieszczelnych oknach i przestarzałej instalacji grzewczej. Ich ogrzewanie generuje nie tylko wysokie koszty utrzymania, lecz także zwiększa emisję CO2 do atmosfery o miliony ton rocznie. Szkoła podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Chechle to jeden z wielu takich obiektów. Wybudowana w 1967 roku placówka oświatowa wymaga przeprowadzenia remontu ścian zewnętrznych, stropu i dachu. Pomóż zmienić ten stan i dołącz do akcji „Zbudujmy zrównoważoną przyszłość dla naszych dzieci”. Spraw, że dzieci w Chechle będą się uczyć w komfortowych warunkach!
Dołącz do akcji na stronie www.akcjaekoszkola.pl
Organizowana przez firmę Knauf Insulation Akcja EKOSZKOŁA pokazuje, że zaangażowanie w ekologię i pomoc innym nie wymaga wiele wysiłku. Aby pomóc w odnowieniu Szkoły podstawowej w Chechle wystarczy wejść na stronę www.akcjaekoszkola.pl i zarejestrować się. Każdy głos oddany na rzecz modernizacji placówki przekłada się na metry ocieplenia budynku szkoły i ograniczenie emisji CO2 do atmosfery. Jeśli liczba uczestników Akcji EKOSZKOŁA osiągnie 20 000 osób, budynek szkoły w Chechle zostanie wyremontowany przy wykorzystaniu wełny mineralnej nowej generacji w ECOSE® Technology firmy Knauf Insulation. Na najbardziej aktywnych użytkowników czekają atrakcyjne nagrody: dwuosobowa wycieczka do Finlandii, emocjonujący lot szybowcem, lekcja nurkowania i wiele innych.

Już teraz pomóż dzieciakom rejestrując się na stronie www.akcjaekoszkola.pl i zaproś do Akcji znajomych.

Patronem akcji została Fundacja Partnerstwo dla Środowiska, która prowadzi działania edukacyjne w zakresie proekologicznego zarządzanie szkołą.

Do Akcji możesz dołączyć również na Facebook i Nasza Klasa.
Źródło: Knauf Insulation Sp. z o.o.

Komentarze

  • http://akcjaekoszkola.pl/#/profil/apokai

    Ja zarejestrowałem się na stronie:) Będę wdzięczny gdyby inni przy okazji oddali na mnie głos:)

    http://akcjaekoszkola.pl/#/profil/apokai

  • Trzymam kciuki!

    Trzeba trzymać kciuki, żeby akcja się udała a remont doszedł do skutku. Ja już się zarejestrowałem. A wy?