Uniwersal Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie do udziału w największych targach instalacyjnych Mostra Convegno Expocomfort - MCE 2012.

Dofinansowanie UE dla Uniwersal Sp. z o.o.
Dofinansowanie dla Uniwersal Sp. z o.o.
Tytuł projektu: Udział w MT 38 MOSTRA CONVEGNO EXPOCOMFORT - odbywających się w dniach 27 - 30.03.2012 w Mediolanie we Włoszech.
Beneficjent: Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne i Wdrażanie Postępu Technicznego „UNIWERSAL” Sp. z o.o.
Wartość projektu: 79 756,74
Wartość dofinansowania: 28 346,22
Poziom dofinansowania: 59,99%

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby.
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Targi Mostra Convegno Expocomfort - MCE 2012
27 marca br. we włoskim Mediolanie rozpocznie się święto branży instalacyjnej: największe targi instalacyjne Mostra Convegno Expocomfort MCE 2012.
Mostra Convegno Expocomfort MCE 2012Co dwa lata targi MCE skupiają najważniejszych producentów z branży grzewczej, wodno-kanalizacyjnej oraz wentylacji i klimatyzacji. Od 50 lat Mostra Convegno Expocomfort spełniają oczekiwania wystawców i zwiedzających, reagując na potrzeby ciągle zmieniającego się rynku. Poprzednia edycja targów zgromadziła na powierzchni ponad 325 tys. m2 niemal 2,2 tys. wystawców z 54 krajów.
Wraz z czterema głównymi obszarami tematycznymi, którymi są: ogrzewanie, chłodzenie, woda, energia, targi MCE oferują szeroki wachlarz zagadnień z zakresu ogrzewnictwa, pomp ciepła, klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa, technologii sanitarnych i wodno-kanalizacyjnych, uzdatniania wody, automatyki, izolacji oraz ceramiki i armatury łazienkowej.
Tegoroczna wystawa, pod wspólnym tematem “ZERO ENERGY 2020: Towards building technology integration”, poświęcona będzie głównie energii odnawialnej, efektywności energetycznej i oszczędzania energii, aby sprostać wyzwaniu zrównoważonego komfortu i obniżeniu energochłonności budynków, jakie zakłada UE dla 2020 roku. W scenariuszu tego wspólnego wątku odbędą się też liczne konferencje i spotkania biznesowe, które stanowić będą platformę wymiany informacji i doświadczeń na temat możliwości zastosowania odnawialnych źródeł energii i rozwoju tego sektora.
MCE posiadają idealną lokalizację: centrum targowe Fiera Milano charakteryzuje funkcjonalność, ogromna powierzchnia wystawiennicza oraz wysoka jakość i kompleksowość usług skierowana do firm i gości z całego świata.
Mostra Convegno Expocomfort to targi organizowane przez Reed Exhibitions - światowego lidera w organizacji wystaw, targów i konferencji o charakterze międzynarodowym, z doświadczeniem obejmującym ponad 440 imprez w 36 krajach, który przyciągnęły ponad 6 milionów wystawców. Reed Exhibitions posiada 35 oddziałów na całym świecie obsługujących 44 segmenty branżowe, jak również sieć biur i promotorów w 93 krajach.
38. targi Mostra Convegno Expocomfort 2012 - jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez tego typu w Europie - będzie miała miejsce w Fiera Milano w dniach od 27 marca (wtorek) do 30 marca (piątek).
Więcej informacji o targach MCE 2012 na stronie: www.mcexpocomfort.it