Dni Kariery dla Inżynierów organizowane są po raz pierwszy i odbędą się w ramach Międzynarodowych Targów Produkcji i Technologii PROTECH organizowanych przez firmę Trade Media Events w listopadzie 2006 roku. Partnerem imprezy jest Bank Danych o Inżynierach.

Dni Kariery dla Inżynierów
to nowa inicjatywa, która pozwoli odwiedzającym targi inżynierom zdobyć szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania rynku pracy kadry technicznej. Pracodawcom i działającym na ich rzecz firmom doradztwa personalnego umożliwi dotarcie do kandydatów o wymaganych przez nich kwalifikacjach. Bieżące oferty pracy będą prezentowane zarówno przez pracodawców jak i firmy doradcze.
Partner Dni Kariery dla Inżynierów - Bank Danych o Inżynierach przedstawi odwiedzającym targi nie tylko aktualne oferty zatrudnienia, ale również zapewni bezpłatne porady i wykłady na temat skutecznych metod poszukiwania pracy oraz przygotowywania się do rozmów kwalifikacyjnych.
Dni Kariery dla Inżynierów zorganizowane są w formie targów i zlokalizowane w tej samej hali, w której odbywają się Międzynarodowe Targi Produkcji i Technologii PROTECH w terminie 14-16 listopada 2006 r. w Warszawskim Międzynarodowym Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 (wstęp wolny). Jest to jedyna w Polsce impreza łącząca tradycyjną ofertę targową, seminaria i targi pracy.
Szczegóły na www.protech06.info

Kontakt:
Organizator: Trade Media Events - Beata Citko, tel. 22 653 36 09, bm@trademadia.us
Partner: Bank Danych o Inżynierach - Magdalena Jóźwik-Szkop, tel. 22 824-05-11, mj@bdi.com.plTrade Media Events jest po raz drugi organizatorem Międzynarodowych Targów Produkcji i Technologii PROTECH i towarzyszących im seminariów. Trade Media Events Sp z o.o. jest organizatorem wystaw, targów i seminariów.


Bank Danych o Inżynierach
powstał w 1992 roku. Dziś jest jedną z najstarszych firm doradztwa personalnego w Polsce. Firmom oferuje pełny zakres specjalistycznych usług doradczych, wśród których znajdują się m.in. rekrutacja i selekcja, wartościowanie stanowisk pracy, analizy rynku pracy, raporty płacowe, outplacement oraz serwis ogłoszeń pracy. Jego działalność doceniło już ponad 75 tys. inżynierów, którzy zdecydowali się na budowanie swoich karier zawodowych w ścisłej współpracy z Bankiem Danych o Inżynierach.