Firma, która jest światowym liderem produkującym elektroniczne urządzenia grzewcze wydłuża gwarancję na pompy ciepła - do 5 lat! To daje pewność klientom najwyżej trwałości i jakości produktów.

Dimplex: pompy ciepła z najdłuższą gwarancją
Najdłuższa gwarancja dzięki wysokiej jakości

Wieloletnie doświadczenie firmy Glen Dimplex sprawiło, że znajdujące się w jej ofercie pompy ciepła charakteryzują się niezawodnością i spełniają wysokie standardy jakościowe. Liczba zrealizowanych inwestycji wykorzystujących nowoczesne urządzenia grzewcze umożliwiła doskonalenie stosowanych technologii, dobór trwałych materiałów wykorzystywanych do ich produkcji oraz organizację wydajnej pracy poszczególnych podzespołów. Efektem tych osiągnięć jest wprowadzenie 5-letniej gwarancji na grzewcze i rewersyjne pompy ciepła.

Na obecnym etapie naszej działalności w segmencie elektrycznych urządzeń grzewczych, jesteśmy całkowicie pewni naszych produktów. Pozwala nam to na zaoferowanie naszym klientom wydłużonej gwarancji na grzewcze i rewersyjne pompy ciepła – mówi Przemysław Radzikiewicz, Manager Produktu i Wsparcia Technicznego firmy Glen Dimplex Polska.


Bezawaryjność to podstawa oszczędności

Koszty związane z poprawą efektywności energetycznej budynków to poza bezpośrednimi opłatami za energię elektryczną i cieplną, także ewentualne wydatki związane z serwisowaniem poszczególnych urządzeń wykorzystywanych do ich dostarczania: - Zdajemy sobie sprawę nie tylko z wymagań konkurencyjnego rynku i norm określających sprawność oraz efektywność naszych pomp ciepła. Posiadamy również szeroką wiedzę na temat indywidualnych wymagań właścicieli lokali mieszkalnych oraz użytkowych, którzy decydują się na nowoczesne rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii. Dzięki takiemu podejściu wiemy, że bardzo ważną kwestią jest komfort, rozumiany zarówno jako odpowiednie warunki w pomieszczeniach, ale także jako niski pobór energii do obsługiwania zapewniających go urządzeń oraz minimalna ilość środków finansowych przeznaczonych na rozwiązywanie ewentualnych problemów. To wszystko sprawia, że oferowane przez nas pompy ciepła są teraz objęte tak długą gwarancją. Jest to wyraźny sygnał dla naszych klientów, że decydując się na nasze urządzenia, mogą przez wiele lat ze spokojem korzystać z ich funkcji – podsumowuje Przemysław Radzikiewicz.

DimplexDimplex
DimplexDimplex