Producent elektrycznych urządzeń grzewczych - firma Dimplex serdecznie zachęca do odwiedzenia swojego stoiska na targach ISH we Frankfurcie w dniach 12 - 16 marca 2013 - stoisko E81, Hala 9.0.

Dimpex zaprasza na ISH we Frankfurcie
"Inteligentna przyszłość” jest głównym hasłem przyświecającym tegorocznej ekspozycji marki Dimplex na targach ISH we Frankfurcie. Uwzględnienie nowoczesnych, inteligentnych systemów pomp ciepła i wentylacji w systemach zarządzania budynkiem, pozwala na ich bardziej efektywnie i ekonomicznie działanie. Podczas targów zaprezentujemy szereg innowacyjnych produktów, komponentów i usług, które pozwolą przygotować się do wprowadzenia w przyszłości systemu inteligentnej sieci elektroenergetycznej.

Nowości targowe 2013
Szczególnie interesującą innowacją w dziedzinie pomp ciepła prezentowaną przez markę Dimplex podczas tegorocznych targów ISH jest nowa pompa ciepła powietrze-woda typu Split. „Splydro” jest to połączeniem pompy ciepła powietrze-woda typu split z wieżą hydrauliczną Hydrotower. Obok minimalnych wymagań dotyczących ilości miejsca dla celów instalacji, pompa ciepłą „Splydro” marki Dimplex oferuje wyjątkowo wysokim komfort użytkowania.