Unikatowe urządzenie marki FUJITSU od lipca 2008 dostępne na naszym rynku.
Dezodoryzator
DASY30S

Firma Klima-Therm Sp. z o.o. poszerzyła swoją ofertę handlową wprowadzając na polski rynek nowy, unikatowy produkt marki FUJITSU - dezodoryzator powietrza DASY30S.
Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii oczyszcacz DASY30S FUJITSU skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy, pyłki, bakterie, uprzyjemniając życie, zwłaszcza alergikom i biernym palaczom... Dezodoryzator to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą złagodzić dolegliwości ze strony alergenów z powietrza, zmniejszyć ilość kurzu w domu i mniej chorować, ponieważ dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, urządzenie eliminuje bakterie unoszące się w powietrzu w 99,9%!
Główną funkcją dezodoryzatora jest odwanianie powietrza. Producent gwarantuje, że zdolność niwelacji zapachów z powietrza w pomieszczeniu jest do 15 razy skuteczniejsza niż w oczyszczaczach konwencjonalnych. Dodatkową zaletą DASY30S jest system automatycznej regeneracji zdolności odwaniania poprzez ogrzewanie.
Wyjątkowy, stylowy wygląd urządzenia pozwala na dopasowanie do każdego otoczenia. Uniwersalna, srebrna, prosta i elegancka obudowa pasuje do salonu, sypialni, pomieszczeń hotelowych lub biurowych. Panel i obudowa oczyszczacza są łatwe do czyszczenia. Wylot czystego powietrza znajduje się w górnej części urządzenia.
Urządzenie pracuje na zasileniu 220/240V (50-60Hz). Minimalna wydajność (przepływ) powietrza wynosi 0,8 m²/min., a maksymalny 3,0 m²/min. przy poborze mocy odpowiednio od 11 do 35 W. Zaletą jest cicha praca: ok. 19 dB przy funkcji minimalnej wydajności (w trybie HI-POWER do 45 dB).
Kilkustopniowa skuteczna filtracja w tym z zastosowaniem ozonowania i fotokatalizy gwarantuje usunięcie zanieczyszczeń zapachowych w 99,9%. Zespół wysokowydajnych filtrów zatrzymuje, unieszkodliwia i rozkłada substancje alergenne. Filtr gromadzący kurz można w razie potrzeby odkurzyć i wyprać.
Dezodoryzator FUJITSU jest urządzeniem przenośnym, a ponieważ waży tylko 6,4 kg łatwo je przemieszczać z pomieszczenia do pomieszczenia. Oczyszczacz zaprojektowano do oczyszczania pomieszczeń, których powierzchnia podłogi wynosi ok. 33 m². Jego wymiary to: 274 mm długości, 215 mm szerokości i 653 mm wysokości.
DASY30S przeznaczony jest do instalacji na podłodze; opcjonalnie można zawiesić urządzenie na ścianie.
Różnorodne tryby pracy ułatwiające obsługę, pozwalają na dobór funkcji dezodoryzatora, w zależności od potrzeb. Możliwy wybór trubu automatycznego oraz pracy czasowej (timer). Sterowanie odbywa się za pomocą pilota lub poprzez panel w górnej części oczyszczacza. Tryby pracy oraz zabrudzenia filtrów sygnalizowane są kolorowymi diodami na przednim panelu urządzenia.