Błysk brązu, stali, aluminium, a może srebra? Farba elewacyjna Demandit Metallic, nowość w ofercie Dryvit Systems, nadaje ścianom zewnętrznym przyciągający oko metaliczny wygląd. To atrakcyjne rozwiązanie zarówno dla całych elewacji, jak i fragmentów ścian czy detali architektonicznych.

Demandit Metallic jest farbą akrylową, wzbogaconą o specjalne pigmenty zapewniające trwały błyszczący efekt.

Powłoka może być nakładana w systemach ociepleń na tynki Dryvit.

Nadaje się również do stosowania na otynkowany uprzednio beton, mur oraz na tynki tradycyjne.

- Technologia ta stwarza szansę na uzyskanie niepowtarzalnego charakteru nowych budynków, jak również na odmianę wyglądu już istniejących obiektów.

To ważne dla coraz większej liczby inwestorów poszukujących unikatowych rozwiązań estetycznych w architekturze - mówi Dariusz Adamski, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Dryvit Systems.

Demandit Metallic ma wysoką odporność na uszkodzenia i działanie środowiska zewnętrznego.

Powłoka niemal nie wymaga konserwacji - do utrzymania pożądanego efektu wystarczy jedynie regularne mycie elewacji.

Demandit Metallic dostępny jest w czterech kolorach. Do uzyskania najlepszego efektu zaleca się dwukrotne malowanie, na starannie wyrównanym podłożu.

Dryvit Systems produkuje najwyższej jakości systemy ociepleń i materiały elewacyjne. Szeroka gama oferowanych rozwiązań stwarza nieograniczone możliwości architektom i inwestorom.

Firma należy do amerykańskiego holdingu RPM International Inc. – zrzeszającego producentów specjalistycznych materiałów wykończeniowych dla odbiorców komercyjnych i indywidualnych ze 130 krajów świata.

Systemy Dryvit obecne są na polskim rynku od 1970 roku. Polska jest strategicznym centrum rozwoju firmy w Europie. Działająca od 1997 roku fabryka w Radziejowicach dostarcza materiały Dryvit odbiorcom na zachodzie i wschodzie kontynentu, jak również w Azji.

Dalsze informacje: www.dryvit.pl