Wentylator "DECOR 100 CD" otrzymał wyróżnienie w konkursie "ŁAZIENKA-WYBÓR ROKU" czasopisma "Łazienka".Wentylatory osiowe DECOR, oferowane przez VENTURE INDUSTRIES, wykonane są z tworzyw sztucznych. Posiadają zabezpieczenie przed porażeniem prądem w klasie II, bryzgoszczelne zabezpieczenie przed wilgocią i stopień ochrony silnika IP44.
Przeznaczone są do montażu w łazienkach, pralniach, pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Mogą być montowane na ścianie lub suficie.
Wentylatory DECOR posiadają certyfikat Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.
"ŁAZIENKA-WYBÓR ROKU" to druga edycja konkursu na najlepsze produkty z branży wyposażenia łazienek miesięcznika "Łazienka".Podczas wyboru produktów jury konkursowe złożone z członków redakcji kierowało się znaczącymi walorami wzorniczymi i użytkowymi, wysoką jakością wykonania, dobrą relacją ceny do jakości, zgodnością z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi, nowatorstwem rozwiązań. Spośród 129 wyrobów, zgłoszonych do konkursu przez 44 firmy, jury wybrało 32 produkty. 13 z nich uhonorowano tytułem "ŁAZIENKA-WYBÓR ROKU 2003", 19 otrzymało wyróżnienia.
Uroczyste wręczenie tytułow i wyróżnień miesięcznika "Łazienka" odbyło się 15 kwietnia 2003 r. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie przy ul. Świętojerskiej 5/7.


Dane (pdf) o wentylatorach DECOR znajdziesz na bezpłatnej płycie CD z ofertą firmy VENTURE INDUSTRIES. CD można otrzymać wysyłając do nas dane adresowe (imię, nazwisko, firma, ulica, miasto, kod, e-mail, stanowisko) - kliknij na: VENTURE-CD