Po dłuższej nieobecności na arenie targowej lider urządzeń grzewczych powraca w spektakularnym stylu! Firma będzie partnerem 3. edycji Mistrzostw polski Instalatorów.

De Dietrich ponownie na targach INSTALACJE 2012
De Dietrich to firma z ogromnymi tradycjami sięgającymi XVIII wieku. Niezależnie od modelu, od najbardziej prostego do najbardziej skomplikowanego, wszystkie urządzenia grzewcze firmy De Dietrich są doskonałej jakości dzięki zastosowaniu materiałów wysokiej klasy, odpowiednich projektów oraz dbałości o wykończenie wyrobów. To wszystko ma na celu zapewnienie ich niezawodności i trwałości. Wyroby marki De Dietrich muszą udowadniać, iż zasługują na to, że noszą tę właśnie nazwę.

Marka De Dietrich to nie tylko najwyższa jakość produktów, ale także ciągły rozwój oferty poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Ponad 100 inżynierów pracuje w ośrodkach naukowo-badawczych nad tworzeniem kotłów przyszłości i innych urządzeń grzewczych, a praca ta jest skierowana na nowe technologie łączące oszczędność energii i ochronę środowiska.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą firmy De Dietrich już wkrótce podczas targów INSTALACJE 2012.


Źródło: ''