Data rozpoczęcia
2008-09-23
Data zakończenia
2008-09-23

termin: 23-24.09.2008 miejsce: Grodzisk Mazowiecki


Tematyka:
Szkolenie z zakresu podstawowej wiedzy technicznej dotyczącej produktów wchodzących w skład Komponentów Automatyki Przemysłowej i Aparatury Łączeniowej NN Danfoss: Zaworów elektromagnetycznych, Zaworów do zastosowań przemysłowych, Zaworów do wysokich ciśnień, Presostatów i termostatów, Przetworników ciśnienia, Czujników i przetworników temperatury, Styczników mechanicznych i elektronicznych, Przekaźników termicznych, Wyłączników silnikowych, Softstartów - urządzeń łagodnego rozruchu, Pozostałych urządzeń elektronicznych CI-Tronic, Wymienników ciepła Quinbao.
Szkolenie ma charakter podstawowy i kierowane jest głównie do osób, których wiedza na temat produktów Komponentów Automatyki Przemysłowej jest niewielka lub chcą odświeżyć informacje i ofertę Danfoss.
Przewidziane jest również zwiedzanie obu hal produkcyjnych: dotychczasowej oraz nowo otwartej.
Dla kogo:
Dla tych, którzy od niedawna zajmują się sprzedażą ww. produktów. Mile widziane będą także osoby, których doświadczenie i znajomość produktów Danfoss jest większa, osoby te będą miały możliwość przypomnienia sobie od podstaw pełnej oferty firmy oraz uzupełnić wiedzę o nowości.
Koszty:
Uczestnicy partycypują częściowo w kosztach szkolenia, zakwaterowania (w pokojach dwuosobowych) i wyżywienia w wysokości 120 zł brutto/osobę. Koszt dla osób, które nie są zainteresowane noclegiem wynosi 70 zł brutto/osobę. Wieczorna uroczysta kolacja i zakwaterowanie przewidziane jest w hotelu w okolicach Grodziska Mazowieckiego.
W przypadku zainteresowania prosimy o wypełnienie zgłoszenia i odesłanie go do firmy Danfoss. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Temat: Szkolenie produktowe PL04 - Komponenty Automatyki Przemysłowej i Aparatury Łączeniowej NN - zakres podstawowy
Termin: 23-24 września 2008 roku
Miejsce: siedziba Danfoss Sp. z o.o., ul.Chrzanowska 5, Grodzisk Mazowiecki
Szczegóły: http://www.danfoss.com/Poland/NewsAndEvents/News/News+Overview.htm?ArticleID=29560E32-BA2C-43C5-8FC9-05EE86F6F4DC