Danfoss Sp. z o.o. zaprasza na szkolenia z zakresu doboru, montażu i obsługi pomp ciepła dla firm wykonawczych.

Danfoss: szkolenia z pomp ciepła
Szkolenia Danfoss z pomp ciepła dzielą się na jednodniowe podstawowe oraz jedno- i dwudniowe serwisowe.

Szkolenie podstawowe
Szkolenie przeznaczone jest dla instalatorów, monterów, architektów, projektantów oraz wszystkich zainteresowanych doborem, montażem i/lub projektowaniem instalacji z wykorzystaniem pomp ciepła.
Rezerwacje i terminy szkoleń można ustalać z regionalnymi przedstawicielami sprzedaży Danfoss Sp. z o.o. lub wysłać zgłoszenie na szkolenie poprzez formularz, na jeden z planowanych przez organizatora terminów.

Dwudniowe szkolenia serwisowe
Pełne szkolenie serwisowe trwa 2 dni i obywa się w Grodzisku Mazowieckim.
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu serwisowym jest:
• ukończone szkolenie podstawowe
• status autoryzowanego partnera pomp ciepła (podpisana umowa z Danfoss Sp. z o.o.)
• dokonanie przedpłaty 200 zł netto na podstawie otrzymanej faktury pro-forma
Ze względu na warsztatowy charakter szkolenia, na każdy z terminów ilość miejsc jest ograniczona. W celu rezerwacji miejsca należy wysłać zgłoszenie poprzez formularz nie później niż 2 tygodnie przed terminem. Następnie, po otrzymaniu potwierdzenia należy dokonać płatności na podane w nim konto, lecz nie później niż tydzień przed terminem szkolenia. Faktury będą do odebrania podczas szkolenia lub wysłane pocztą.
Proponowane terminy: 18-19 stycznia 2011 r.

Jednodniowe szkolenie serwisowe
1-dniowe szkolenia serwisowe przeznaczone są dla osób, które przeszły pełne szkolenie serwisowe. Szkolenie daje możliwość przedłużenia na kolejne dwa lata karty serwisowej i certyfikatu, a przede wszystkim aktualizacji swoich informacji o najnowszych rozwiązaniach, trendach w rozwiązaniach pomp ciepła. Warunkiem uczestnictwa w jednodniowym szkoleniu serwisowym jest:
• ukończone szkolenie podstawowe, pełne szkolenie serwisowe
• status autoryzowanego partnera pomp ciepła (podpisana umowa z Danfoss Sp. z o.o.)
• dokonanie opłaty 100 zł netto na podstawie otrzymanej faktury pro-forma
W celu rezerwacji miejsca należy wysłać zgłoszenie poprzez formularz nie później niż 2 tygodnie przed terminem. Następnie, po otrzymaniu potwierdzenia należy dokonać płatności na podane w nim konto, lecz nie później niż tydzień przed terminem szkolenia. Faktury będą do odebrania podczas szkolenia lub wysłane pocztą.
Proponowane terminy: 15 luty 2011 r.

Miejsce szkoleń: Centrum Szkoleniowe Pomp Ciepła przy Fabryce Pomp Ciepła w siedzibie firmy Danfoss w Grodzisku Mazowieckim >>mapa dojazdu


Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.