Czy wiesz co oznaczają kolory na logo firmy Daikin i skąd wzięła się ta nazwa? Jeżeli nie - odpowiedź znajdziesz na www.daikin.pl

Na wiosnę nasza branża powiększyła się w internecie o nową witrynę - firmy Daikin Airconditioning Poland.

Stonowana kolorystyka nawiązuje do logo firmy. I choć strona główna na pierwszy rzut oka wydaje się uboga w informacje, to nie dajmy się zwieść temu wrażeniu.
Na www.daikin.pl możesz poznać prawie 80-letnią historię firmy, jej filozofię działania, wkład firmy w kwestie związane z ochroną środowiska, działalność Daikina w Polsce i na świecie. Wśród całego mnóstwa bardziej i mniej ważnych informacji na stronie znajdziemy też notatki o certyfikatach ISO 9001, ISO 14001, Eurovent i CE.
Dzięki stałemu menu z każdego poziomu witryny można bez problemu wrócić do głównej strony lub znaleźć się w dziale, w którym znajdziemy najbliższego dealera Daikina. Na każdej z podstron dostępne jest też okienko wyszukiwarki.
W menu głównym znajdziemy zakładkę "Produkty", którą podzielono na osobne sekcje urządzeń dla domu, dla biur, sklepów czy restauracji oraz systemy VRV, wody lodowej, wentylacji VAM i oczyszczanie powietrza.
Tych, którzy chcą być "na bieżąco" z nowościami wprowadzanymi do oferty firmy odsyłamy do "Nowości technicznych".
Szkoda, że nie można zamówić subskrybcji internetowej, materiałów technicznych czy pobrać programów komputerowych. Firma Daikin poinformowała nas jednak, że sukcesywnie będzie uzupełniała i rozbudowywała strony swojej witryny m.in. pojawią się terminy i programy szkoleń technicznych i nowe działy takie jak np. "Press release".