Ze swoim ponadczasowym i eleganckim wyglądem, Emura Daikin harmonijnie łączy się z każdym wystrojem wnętrza.
Od zawsze, wiele pozycji z funkcjonalnym designem było stopniowo ulepszanych, aby spełnić naszą potrzebę posiadania estetycznych elementów, które charakteryzowałaby elegancja i prostota.
Komfort i design ściśle splatają się ze sobą w naszym codziennym życiu, zaczęliśmy otaczać się pięknym sprzętem AGD, pięknymi meblami oraz innymi przedmiotami o znaczeniu funkcjonalnym.
Nawet urządzenia przeznaczone do grzania i chłodzenia nie zdołały umknąć naszej potrzebie poczucia estetyki.
Z perspektywy funkcjonalności, chcemy oddychać czystym powietrzem, wymagamy systemów chłodzących i/lub grzewczych, które są w stanie zapewnić nam odpowiednią temperaturę, tam gdzie tego potrzebujemy oraz cichą, wydajną pracę.
W zakresie formy nasze oczekiwania są porównywalnie wysokie. Firma Daikin bardzo wcześnie odczytała potrzeby swoich klientów, wprowadzając jako pierwsza element stylu, który dorównał jej doświadczeniu w zakresie wydajności.
Najbardziej oczywistym atutem klimatyzatora Emura Daikin jest jego wygląd. Stonowany, ale stylowy wygląd odkrywa nowy wymiar dobrze znanych wartości marki Daikin; komfortu i jakości. Ze swoim ponadczasowym i eleganckim wyglądem, Emura Daikin harmonijnie łączy się z każdym wystrojem wnętrza.
Podobnie jak większość przedmiotów zaprojektowanych z pomysłem, klimatyzator montowany na ścianie Emura Daikin z pozoru niczym się nie wyróżnia. Trudno jest uwierzyć w to, że pod tymi równymi konturami z piaskowanego aluminium lub białą obudową, kryje się tyle zaawansowanej technologii.
Konstrukcja Emura Daikin jest tak prosta i dyskretna jak to tylko możliwe, skrywając odpowietrzniki i otwory tworzy jedną prostą, łagodną powierzchnię. To właśnie decyduje o tym, że klimatyzator Emura Daikin jest taki wyjątkowy. Miękki i przyjemny kontur obrazuje przeznaczenie jednostki: wywołanie dobrego samopoczucia użytkowników. Przy tym wszystkim klimatyzator jest cichy i nie rzuca się w oczy, nie dominuje otoczenia.
Oprócz funkcji chłodzenia, grzania, wentylacji i nawilżania, klimatyzator Emura Daikin charakteryzuje prostota, wyjątkowa energooszczędność i łatwość obsługi. Każdemu wnętrzu dodaje wyrafinowania i niewyszukanej elegancji.
W swych dążeniach do pełnej integracji nowoczesnej technologii w tym klimatyzatorze przeznaczonym do jednego pomieszczenia, Daikin był w stanie poruszyć niebo i ziemię.
Daikin Emura: funkcje specjalne
Optymalny komfort po naciśnięciu przycisku

Dzięki łatwemu w obsłudze pilotowi, możesz usiąść, zrelaksować się i dostosować temperaturę w pomieszczeniu do swoich wymagań.
Tyle samo uwagi co wyglądowi klimatyzatora poświęcono jego interfejsowi. Celem było stworzenie urządzenia, którego pozbycie się nigdy nie przyszłoby Ci do głowy. Wygląd klimatyzatora Emura Daikin dopełnia lśniąca, prosta, biała fasada, w której ukryto prawie cały interfejs.
Duży wyświetlacz zapewnia podgląd na tryb roboczy jednostki, a duże, łatwe w obsłudze przyciski gwarantują łatwy dostęp do wbudowanej w klimatyzator technologii. Chcesz uniknąć kierowania strumienia świeżego lub gorącego powietrza bezpośrednio na gości? Wystarczy, że naciśniesz przycisk 'Comfort airflow'. Chcesz oszczędzać energię? Skorzystaj z inteligentnego czujnika systemowego i timera i ustaw urządzenie na optymalne działanie w dowolnym momencie dnia i nocy.

Inteligentne kolory

Bez konieczności sprawdzania pilota, jesteś w stanie zidentyfikować w jakim trybie pracuje klimatyzator, spoglądając na kontrolkę LED na dole urządzenia. Jeżeli kontrolka świeci się na czerwono, oznacza to, że urządzenie znajduje się w trybie grzania, kolor niebieski kontrolki oznacza tryb chłodzenia, zielony tryb nawilżania, a pomarańczowy tryb timera. Inteligentne działanie i inteligentny wygląd.

Inteligentny czujnik pomaga oszczędzać energię

Zaawansowana technologicznie funkcjonalność i stylowy wygląd idą ze sobą w parze. Naciśnięcie przycisku operacyjnego na pilocie powoduje otwarcie przedniego panelu i klapki i uwolnienie jednej z energooszczędnych funkcji jednostki: inteligentnego czujnika. Wbudowany czujnik wykrywa obecność osób w pomieszczeniu i automatycznie przełącza urządzenie w tryb energooszczędny, jeśli pomieszczenie jest puste.
Kolejną energooszczędną funkcją jest programowany timer. Te inteligentne funkcje pomogły klimatyzatorowi Emura Daikin przekroczyć klasę A w zakresie energooszczędności.

Komfort przez cały rok

Od Malmo do Malagi, Emura Daikin zapewnia komfort przez cały rok, bez względu na to, czy chcesz się ochłodzić w gorące letnie dni, czy ogrzać w chłodne zimowe wieczory.

Design przyjazny dla środowiska

Po ustawieniu w tryb grzania, klimatyzator Emura Daikin wykorzystuje odnawialne źródło energii – powietrze – dzięki czemu jest bardziej wydajny energetycznie niż systemy ogrzewania oparte na paliwie kopalnym. Poprzez redukcje emisji CO2, pompy ciepła Daikin przyczyniają się do ochrony środowiska.
Technologia inwertera zmienia prędkość sprężarki pompy ciepła – silnika jednostki – i wykorzystuje ilość energii potrzebnej tylko do ogrzania lub schłodzenia pomieszczenia. W ten sposób uniknięto niepotrzebnych, pochłaniających duże ilości energii rozruchów i zatrzymań. Oprócz dostarczania bardziej stabilnej temperatury, ta technologia zapewnia oszczędności energii rzędu do 30% w porównaniu do systemów bez inwertera i zmniejsza czas rozruchu instalacji o jedną trzecią.
W erze niedostatecznej ilości energii, dajemy naszym klientom możliwość wybrania systemów grzewczych, które poza energooszczędnością charakteryzuje elegancki wygląd.
W celu uzyskania dodatkowych informacji, odwiedź stronę www.daikin.eu