Z dniem 1 sierpnia br., stanowisko Dyrektora Zarządzającego "Managing Director" w firmie Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. przejmie Pan Bernad Dehertogh, który posiada wieloletnie doświadczenie w grupie Daikin Europe.

Daikin Airconditioning Poland: Zmiana Dyrektora Zarządzającego
Bernad Dehertogh w swojej karierze pracował w kilku biurach zagranicznych, między innymi DAIKIN Germany, DAIKIN UK oraz przez ostatnie kilka lat w ROTEX w Niemczech na stanowisku Dyrektora ds. Planowania Sprzedaży.

"Jestem pewien, że Pan Dehertogh będzie kontynuował i rozwijał partnerskie relacje pomiędzy naszymi firmami. W celu sprawnego i profesjonalnego przekazania obowiązków, w okresie najbliższych miesięcy (czerwiec i lipiec), Pan Dehertogh będzie często odwiedzał DAIKIN Airconditioning Poland, aby poprzez osobiste kontakty ze mną oraz całą załogą naszej firmy zapoznać się ze strukturą i jej działaniem" - mówi Martin Krutz, obecny Dyrektor Zarządzający.

Pan Martin Krutz z dniem 1-ego sierpnia 2011 roku, przejmie obowiązki Dyrektora Zarządzającego DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE, z siedzibą w Austrii.
Źródło: Chłodnictwo&Klimatyzacja