Od 15 marca 2011 roku firma DACPOL została wyłącznym dystrybutorem produktów firmy CAMDENBOSS.

DACPOL dystrybutorem firmy CAMDENBOSS
CAMDENBOSS to producent wysokiej jakości obudów z tworzywa sztucznego i aluminium. Oferta firmy obejmuje obudowy uniwersalne, przenośne, pulpitowe, na szynę DIN oraz obudowy pod indywidualne zamówienie wykonane w technologii gięcia na gorąco.
CAMDENBOSS
W ofercie firmy CAMDENBOSS znajdują się następujące grupy produktów:
- obudowy z tworzywa sztucznego
- obudowy ręczne/przenośne
- obudowy na szynę DIN
- obudowy na biurko
- obudowy 19"
- złącza dla elektroniki.

Więcej informacji na temat obudów przemysłowych


DacpolFirma DACPOL Sp. z o.o. od 1992 roku zajmuje się działalnością handlową, produkcyjną, doradczą i usługową. Specjalizujesię w kompleksowych dostawach podzespołów do: energoelektroniki, elektrotechniki, elektroniki, automatyki i pneumatyki. Reprezentuje ponad 120 czołowych producentów podzespołów czynnych
i biernych, modułów pomiarowych i zasilających, wentylatorów, radiatorów, elementów indukcyjnych, elementów klimatyki szaf, kabli, złączy, materiałów izolacyjnych. Oferuje także szeroką gamę elementów dla potrzeb automatyki przemysłowej i wyposażenie warsztatowe (narzędzia, przyrządy pomiarowe, preparaty chemiczne i inne) oraz akumulatory. Zajmujemy się projektowaniem i produkcją bloków mocy, grzaniem indukcyjnym, produkcją i serwisem przemysłowych urządzeń pomiarowych.