All-White - preparaty chemiczne dla konserwatorów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Czyste kasetony sufitowe z All-White
Problem zabrudzonych kasetonów sufitowych, jest uciążliwością, która spotyka każdego montera i serwisanta klimatyzacji. Smary, płyny, skropliny, wszystko to może zniszczyć porowatą powierzchnię kasetonu narażając na niepotrzebne straty finansowe.

Pobrudzenie i uszkodzenie kasetonu w czasie wykonywania czynności serwisowych jest niezwykle trudne do uniknięcia, w konsekwencji problemem może być także wymiana i dobranie elementów, które mogą być już niedostępne na rynku.

Firma Advanced Engineering zaproponowała doskonałe rozwiązanie tego problemu: All-White - preparat kryjący wszelkie plamy i zabrudzenia. Dzięki swej specyficznej konsystencji i odpowiednio dobranej transparentności, warstwa All White’a naniesiona na kaseton, przyjmuje odcień i fakturę tła.

Tajemnica tego preparatu tkwi w precyzyjnie dobranych parametrach lepkości, tiksotropii, sił napięcia powierzchniowego oraz wyjątkowym w swej formule barwniku. Gdy zostaje naniesiony na powierzchnię kasetonu mineralnego tworzy on cienką, półtransparentną warstwę, która pokrywa samą powierzchnię, pozostawiając otwarte i widoczne pory. Dzięki temu zachowana zostaje oryginalna faktura płyty.

All-White tym dokładniej odwzoruje barwę im cieńszą warstwą pokryjemy powierzchnię kasetonu. Wprawnemu technikowi daje to możliwość cieniowania i rozprowadzenia subtelnych różnic w kolorze, tak, że staną się one niewidoczne gołym okiem. Należy pamiętać o czyszczeniu dyszy po skończeniu pracy (niestety z powodu dużej lepkości płynu, łatwo się zatyka).

Specjalne opakowanie All-White jest wyposażone w unikalną pionową dyszę natryskową, dzięki której można przeprowadzać renowację sufitu, bez demontowania go.

Do najważniejszych korzyści wynikających z zastosowania preparatu All-White należą:
- estetyka wykonanej pracy,
- oszczędność pieniędzy - nie ma potrzeby kupowania nowych kasetonów,
- oszczędność czasu i energii,
- bezpieczne usuwanie śladów odcisków palców z kasetonów mineralnych,
- łatwe usuwanie uporczywych plam nikotyny, tłuszczu oraz ogólnych zabrudzeń,
- zapewnienie trwałości kasetonów.

Zastosowanie preparatu All-White jest najskuteczniejszym i najtańszym rozwiązaniem!

All-WhiteAll-White
All-WhiteAll-White

Opracowanie: Krzysztof Zatorski (k.zatorski@popularna.pl)Źródło: P.H.U. Popularna