Firma PTH FOKO – przedstawiciel szwedzkiej firmy FRICO w Polsce - od początku swej działalności stara się utrzymywać stały kontakt z czynnymi projektantami branży wentylacyjnej. Służą temu szkolenia i seminaria organizowane przez firmę zarówno w swojej siedzibie w Warszawie jak i w większości miast w Polsce.

W dniach 2-4 czerwca 2004 r. odbyły się trzy spotkania szkoleniowe: w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie. Zostały one zorganizowane wspólnie z lokalnymi dystrybutorami urządzeń FRICO.
Po szkoleniu we Wrocławiu odbył się turniej łuczniczy o nagrodę Prezesa PTH FOKO.
Seminaria te zorganizowano pod wspólnym tytułem: KOMPETENCJA,ZAUFANIE,ESTETYKA - W TWORZENIU STOSOWANIU KURTYN POWIETRZNYCH I INNYCH URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH.
Główny cel szkoleń to przekazanie projektantom nowości z zakresu oferty FRICO – kurtyn powietrznych, nagrzewnic i promienników, strategii sprzedaży firmy oraz nowych rozwiązań technicznych. Do tych ostatnich należy niewątpliwie THERMOZONE TECHNOLOGY® - powiązanie technologii produkcji z procesem właściwego doboru urządzenia oraz zagadnień konstrukcyjnych.
W szkoleniach ogółem udział wzięło ok. 70 projektantów, handlowców i montażystów.
Wraz z firmą FOKO szkolenia współorganizowały firmy MEZON KLIMA z Poznania, MONTIB z Wrocławia i Bims Plus ze Szczecina.

Foto ze szkoleń:

Szkolenie w Poznaniu 02.06.2004 r.
Szkolenie we Wrocławiu 03.06.2004 r.
Szkolenie w Szczecinie 04.06.2004 r.
Materiał i foto: FOKO