Firma CWK informuje, że od dzisiaj dostępna jest nowa strona www.cwk.com.pl.


Firma CWK Sp. z o.o. opublikowała w Sieci 2 października 2009 roku nową firmową stronę internetową www.cwk.com.pl.
Wygląd i kolorystyka nowej strony www są podobne do wersji poprzedniej. Zmianie uległo menu, które poszerzono. Teraz dostępne są: galeria wyrobów, prezentacja nowości w ofercie CWK i atesty produkowanych elementów. Ponadto ze strony pobrać można program Wentyle, katalog produktów, cennik i inne pliki.
Strona dostąpna jest także w wersjach językowych: rosyjskiej i angielskiej.

Przy okazji przypominamy, że w roku 2009 CWK Sp. z o.o. poszerzyła swoją ofertę o nowe produkty dzięki rozbudowie parku maszynowego (>>więcej) oraz wprowadziła do swojej oferty nawiewniki z siłownikiem woskowym (>>więcej).


CWK Sp. z o.o.
powstała na początku 2000 roku uruchamiając produkcję szerokiej gamy zakończeń instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. W ofercie posiada anemostaty i kratki z aluminium, nawiewniki z ruchomymi dyszami, nawiewniki talerzowe, nawiewniki szczelinowe, dysze dalekiego zasięgu z aluminium, nawiewniki wyporowe, nawiewniki źródłowe. Technologia oraz produkcja wyrobów oparta jest na nowoczesnym oprzyrządowaniu, pozwalającym na produkcję akcesoriów wentylacyjnych o wysokiej jakości i niskiej cenie oraz na realizację dużych zamówień w krótkim okresie czasu. Kratki i anemostaty produkowane są z wytłaczanych w SAPA ALUMINIUM profili według opatentowanych przez firmę wzorów. Własna lakiernia proszkowa umożliwia szybkie pomalowanie zamówionych produktów w dowolnym kolorze z palety RAL.